Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 29 stycznia 2019, 18:24

Premiera gry Genesis Alpha One

Jako Kapitan statku kosmicznego Genesis wyruszysz w niezbadaną przestrzeń w ostatecznej misji. Buduj i zarządzaj statkiem kosmicznym, zbadaj galaktykę pod kątem zasobów i interesujących nowych form życia, a także eksperymentuj z DNA i obcymi umiejętnościami podczas klonowania nowych członków załogi.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner Sold Out w Polsce, ma przyjemność poinformować, że najnowsza gra Team17 – Genesis Alpha One – pierwszoosobowa strzelanina roguelike w klimacie science-fiction stworzona przez niezależne studio Radiation Blue, jest od dziś dostępna w angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Warto podkreślić, że gra oferowana jest w bardzo dobrej cenie.

Genesis Alpha One rzucając gracza w role międzygalaktycznego pioniera, łączy trzymającą w napięciu mechanikę gier roguelike z zaawansowaną budową statku kosmicznego i szybką pierwszoosobową akcją znaną ze strzelanin.

W niedalekiej przyszłości spustoszonej przez wojny, skorumpowane reżimy i niszczycielskie zanieczyszczenia, wpływowe korporacje stworzyły program Genesis w celu podjęcia ostatecznej próby ratowania ludzkości.

Jako Kapitan statku kosmicznego Genesis wyruszysz w niezbadaną przestrzeń w ostatecznej misji. Buduj i zarządzaj statkiem kosmicznym, zbadaj galaktykę pod kątem zasobów i interesujących nowych form życia, a także eksperymentuj z DNA i obcymi umiejętnościami podczas klonowania nowych członków załogi. Twój cel: znaleźć nowe domy dla DNA ludzkości i ocalić gatunki przed wyginięciem.

Cechy charakterystyczne gry:

  1. ROGUELIKE O EPICKIEJ SKALI – Każda podróż w Genesis Alpha One zaczyna się w ogromnej, losowo generowanej galaktyce pełnej przygód i niebezpieczeństw. Odkrywaj nowe planety i pasy asteroid, przeżyj bliskie spotkania pierwszego stopnia z wrogimi kosmitami i przemierzaj najdalsze zakątki kosmosu. Śmierć jest ostateczna: życie każdego członka załogi i każda decyzja ma znaczenie.
  2. BUDUJ I ZARZĄDZAJ UNIKALNYM OKRĘTEM KOSMICZNYM – Zaczynając od małego okrętu, budujesz i utrzymujesz międzygalaktyczną arkę, łącząc liczne, możliwe do ulepszenia moduły kosmiczne, takie jak kwatery załogi, warsztaty, hangary, laboratoria klonowania i szklarnie. Dzięki intuicyjnemu menu budowania możesz łatwo łączyć części okrętu, aby dostosować go do własnego stylu gry. Rozwiń własny okręt i zwiedź jego wnętrze z perspektywy pierwszej osoby.
  3. WALCZ Z KOSMICZNĄ PLAGĄ – Kosmiczna plaga szybko rozprzestrzenia się po okręcie, zarażając członków załogi. Zniszcz kosmitów, zanim opanują cały okręt i go zniszczą! Możesz opracować szereg broni i środków obrony, które pomogą Ci w walce z kosmicznym zagrożeniem. Używaj wieżyczek, pól siłowych, blasterów laserowych, strzelb, karabinów, granatników, wyrzutni rakiet, miotaczy ognia i kosmicznych broni, aby zniszczyć wrogie formy życia.
  4. KLONUJ ZAŁOGĘ I TWÓRZ NOWE FORMY ŻYCIA – W miarę rozwoju okrętu rośnie zapotrzebowanie na załogę. Dzięki rewolucyjnej technologii klonowania twoja załoga będzie rozwijać się, aby sprostać potrzebom okrętu. Pobieraj próbki DNA od kosmitów napotkanych podczas kosmicznych wojaży i łącz je z genami członków załogi, aby zapewnić ludzkości nowe zdolności.
  5. ZBIERAJ SUROWCE W KOSMOSIE – Podróż po ogromnym wszechświecie nie będzie możliwa bez zbierania surowców. Musisz wydobywać na planetach pierwiastki takie jak żelazo, miedź, uran i pluton, a następnie przetwarzać je na pokładzie okrętu. Materiały te są niezbędne do budowy nowych modułów, broni, klonów i narzędzi.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Genesis Alpha One

Genesis Alpha One