Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 21 listopada 2014, 18:03

Premiera gry ESCAPE Dead Island

Gra łącząca fabułę Dead Island z nadchodzącym Dead Island 2.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Premiera gry ESCAPE Dead Island - ilustracja #1

Cenega, partner dystrybucyjny firmy Deep Silver w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech informuje, że dziś ma miejsce premiera gry ESCAPE Dead Island. Tytuł ukazał się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na PC w pudełkach, a także w wersji cyfrowej do pobrania. Za polską lokalizację gry na PC odpowiada firma QLOC S.A. Gra na konsole Xbox 360 i PlayStation®3 została wydana oryginalnej, angielskiej wersji językowej.

ESCAPE Dead Island to przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, która opowiada historię Cliffa Calo wybierającego się w rejs w celu udokumentowania wydarzeń mających podobno miejsce w archipelagu Banoi. Gdy dociera na wyspę Narapela, odkrywa, że nie wszystko jest takie jak się wydaje. Męczony przez powtarzające się deja-vu Cliff przez całą grę będzie poszukiwał ukrytego sensu zdarzeń. Rozgrywka bazująca na tej historii pozwala zagłębić się w świat Dead Island i odkryć przyczyny nagłej inwazji zombie. Ucieczka to dopiero początek…

Wykorzystując główne atrakcje gry Dead Island – intensywną walkę wręcz osadzoną w przepięknych rajskich karaibskich klimatach – ESCAPE uzupełnia uniwersum o zupełnie nowy ton. Wizualnie unikalna grafika towarzyszy graczowi w jego walce z wszechogarniającym szaleństwem, w czasie gdy on odkrywa tajemnice świata Dead Island, walczy z hordami nieumarłych najróżniejszym uzbrojeniem i wstępuje na drogę prowadzącą do wydarzeń, które mają nastąpić w grze Dead Island 2.

Cechy gry:

  • Odkryj przyczyny inwazji zombie
  • Doświadcz wyjątkowej, fabularnej przygody o przetrwaniu
  • Znajduj i używaj specjalnych narzędzi, by odblokowywać nowe lokacje na wyspie
  • Walcz z zombie i eliminuj je na wiele wymyślnych sposobów dzięki ogromnemu arsenałowi broni
  • Odkryj tajemnice uniwersum Dead Island
  • Gra łącząca fabułę Dead Island z nadchodzącym Dead Island 2