Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 stycznia 2012, 11:12

autor: Kono

Premiera Gotham City Impostors przesunięta na luty

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment poinformowała, że premiera gry Gotham City Impostors została przesunięta na luty 2012 roku. Wydawca tytułu nie wyjaśnił czym zostało spowodowane to opóźnienie.

Mamy niezbyt dobrą wiadomość dla wszystkich osób niecierpliwie oczekujących na grę Gotham City Impostors. Firma Warner Bros. Interactive Entertainment postanowiła przełożyć jej premierę na luty 2012 roku.

Tytuł autorstwa Monolith Productions miał pierwotnie zadebiutować w pierwszej połowie stycznia na pecetach, PlayStation Network oraz Xbox Live Arcade. Firma Warner Bros. Interactive Entertainment nie ujawniła powodów nagłego opóźnienia wydania gry, a dokładna data premiery nie została ogłoszona. Mamy nadzieję, że tym razem twórcy dotrzymają obietnic i produkcja pojawi się w przyszłym miesiącu.

Premiera Gotham City Impostors przesunięta na luty - ilustracja #1

Gotham City Impostors to wieloosobowa strzelanka, w której gracze wcielają się w przebierańców podszywających się pod Batmana i słynnych komiksowych złoczyńców. Tytuł oferuje wiele trybów rozgrywki, w których może wziąć udział maksymalnie kilkanaście osób. Produkcja wyróżnia się kolorową oprawą oraz humorystycznym podejściem do tematu walki pomiędzy Mrocznym Rycerzem a szumowinami z miasta Gotham. Gra pojawi się na pecetach, Xboksie 360 i PlayStation 3.