Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 sierpnia 2020, 10:18

autor: Czaruś

Premiera Evil Genius 2 została opóźniona

Tworzony z przymrużeniem oka RTS o zarządzaniu imperium zła, czyli Evil Genius 2: World Domination, niestety zaliczy opóźnienie. Powodem jest COVID-19.

Na oficjalnym koncie Twitter gry Evil Genius 2: World Domination pojawiła się informacja o przełożeniu premiery tytułu. Produkcja ma pojawić się w pierwszej połowie 2021 roku (oryginalnie miała zadebiutować jeszcze w tym). Twórcy ze studia Rebellion swoją decyzję tłumaczą utrudnieniami związanymi z pracą zdalną.

Jak czytamy w komunikacie, pomimo tego, że premiera gry została przełożona, w ciągu najbliższych miesięcy powinniśmy spodziewać się więcej informacji na temat tytułu.

Ogłosimy datę premiery tak szybko jak to tylko możliwe. Spodziewajcie się informacji wcześniej niż później.

W ciągu najbliższych miesięcy pokażemy wam dużo, dużo więcej Evil Genius 2, a także podzielimy się informacjami na temat nachodzącej zamkniętej bety.

Premiera Evil Genius 2 została opóźniona - ilustracja #1
Fani marki muszą uzbroić się w cierpliwość.

Fanów marki to opóźnienie jednak z pewnością nie odstraszy, gdyż na pełnoprawną kontynuację serii czekają już od wydanego w 2004 roku Evil Genius. Jest to cykl gier RTS stworzonych z przymrużeniem oka. Wcielamy się w nich w złoczyńcę i rozwijamy imperium zła.