Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 sierpnia 2020, 10:28

autor: Aquma

Postapokaliptyczne Cendres: A Survival Journey ujawnione, jest termin premiery

Firmy Dear Villagers oraz Nameless XIII zapowiedziały grę Cendres: A Survival Journey – postapokaliptyczną produkcję, w której postaramy się przetrwać w świecie zniszczonym przez wybuch wulkanu. Tytuł ma kłaść nacisk na fabułę, którą gracz będzie mógł kształtować, podejmując szereg decyzji.

Postapokaliptyczne Cendres: A Survival Journey ujawnione, jest termin premiery - ilustracja #1
Cendres: A Survival Journey.

W SKRÓCIE:

  1. firmy Nameless XIII i Dear Villagers zapowiedziały Cendres: A Survival Journey;
  2. będzie to produkcja survivalowa osadzona w postapokaliptycznym świecie, która ma kłaść nacisk na fabułę i wybory podejmowane przez gracza;
  3. gra trafi na Steam na początku 2021 roku.

Deweloper Nameless XIII (jest to firma Hervego Bonina, który był współzałożycielem Dontnod Entertainment) oraz wydawca Dear Villagers zapowiedzieli grę Cendres: A Survival Journey (za Gematsu). Będzie to postapokaliptyczna produkcja (tak, zgadliście) survivalowa, która ma kłaść wyraźny nacisk na opowiadaną historię. Tytuł zadebiutuje na pecetach (na platformie Steam) na początku 2021 roku.

Inspiracją dla tej produkcji są książki typu „Choose Your Adventure” – inaczej mówiąc takie, które pozwalają czytelnikowi zdecydować, w jaką stronę skieruje się fabuła. Akcja Cendres: A Survival Journey będzie się rozgrywała 200 lat po wybuchu wulkanu, który zniszczył planetę. Gra ma mieć czterech głównych bohaterów i oferować opowieść wyglądającą za każdym razem nieco inaczej, którą będziemy mogli zwieńczyć na 34 różne sposoby. Rozgrywka skupi się na podróżowaniu oraz zdobywaniu zasobów, takich jak jedzenie, leki czy sprzęt. Nie zabraknie też różnego rodzaju zagrożeń, z którymi będziemy musieli sobie poradzić.

Deweloperzy ze studia Nameless XIII opublikowali też pierwszy trailer Cendres: A Survival Journey – znajdziecie go poniżej.

  1. Cendres: A Survival Journey – Facebook
  2. Cendres: A Survival Journey – Steam