Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 października 2015, 11:51

autor: Góral

Samodzielne stanowisko do spraw administracji - praca w GRY-OnLine S.A

Jeżeli chcecie dołączyć do krakowskiej redakcji serwisu GRY-Online.pl, to zachęcamy Was do aplikowania na samodzielne stanowisko do spraw administracji. Zainteresowane szczegółami osoby odsyłamy do treści wiadomości.

Praca w GRY-OnLine S.A. - samodzielne stanowisko do spraw administracji - ilustracja #1

Od 2001 roku firma GRY-OnLine S.A. nieprzerwanie rozwija się, starając się dopasować do aktualnych wymagań rynku. W związku z tym cały czas poszukujemy uzdolnionych pracowników do różnych działów. Tym razem pragniemy zachęcić Was do aplikowania na samodzielne stanowisko do spraw administracji i dołączenia do krakowskiej redakcji serwisu gry-online.pl. Do zadań pracownika należałoby przede wszystkim troszczenie się o Grową Porównywarkę Cenową (GPC), raportowanie sprzedaży i prace administracyjne.

Od zainteresowanych osób oczekujemy bardzo dobrej znajomości gier wideo, ale ze spełnieniem tego wymogu raczej nie będziecie mieć problemów. Poza tym kandydaci muszą wykazać się świetną znajomością pakietu biurowego Office, a także dobrą znajomością języka angielskiego i oczywiście polskiego. Oferujemy pracę na pół etatu (20 godzin tygodniowo) w krakowskiej siedzibie firmy, w otoczeniu zwariowanej ekipy. Ponadto zapewniamy możliwość rozwoju oraz poznanie polskiej branży gier od środka.

Chętnych zachęcamy do wysłania CV i listu motywacyjnego na adres [email protected] Pamiętajcie, by w temacie wiadomości wpisać słowo „PRACA”, a w zgłoszeniu zamieścić klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRY-Online S.A., dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez GRY-Online S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych jest GRY-Online S.A., podanie danych osobowych jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.”

Czekamy zatem na Wasze zgłoszenia, a przy okazji zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy, gdzie znajdziecie też wszystkie szczegóły związane z samodzielnym stanowiskiem do spraw administracji.