Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 27 maja 2019, 14:50

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poznaliśmy zwycięzcę drugiego turnieju Mortal Kombat 11

Po rozgrywkach na PC przyszła pora na turniej konsolowy. Najlepsi gracze Mortal Kombat 11 na PlayStation 4 zmierzyli się w walce o sprzęt SteelSeries i punkty do rankingu w czwartym sezonie Friendly Fire. Zobacz, kto zwyciężył tym razem.

Poznaliśmy zwycięzcę drugiego turnieju Mortal Kombat 11 - ilustracja #1

Drugi turniej Mortal Kombat 11 za nami. Tym razem do udziału zaprosiliśmy posiadaczy PlayStation 4, którzy mogli wziąć udział w krwawej walce o słuchawki SteelSeries Arctis 5. Do zawodów zgłosiło się wielu świetnych zawodników, ale zwycięzca mógł być tylko jeden.

Pierwszy do wielkiego finału dostał się Kejim, który pokonał w bardzo wyrównanym finale górnej drabinki zwycięzcę naszego turnieju na PC Frizena. Panowie zmierzyli się jednak ponownie, po tym jak Frizen pokonał w drabince przegranych PePePL i również dostał się do wielkiego finału. W drugim starciu to właśnie Frizen okazał się lepszym zawodnikiem i ostatecznie zwyciężył w całym turnieju, zgarniając słuchawki od SteelSeries oraz 50 punktów do rankingu FriendlyFire. Gratulujemy!

Poznaliśmy zwycięzcę drugiego turnieju Mortal Kombat 11 - ilustracja #2

Turniej Mortal Kombat 11 był częścią czwartego sezonu Friendly Fire. Zdobywaj punkty w rankingu i walcz o konsolę oraz sprzęt Steel Series.

Ostateczną drabinkę turnieju możecie znaleźć tutaj, a aktualny ranking Friendly Fire zamieszczamy poniżej.

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Ranking Friendly Fire – 27 maja

Poznaliśmy zwycięzcę drugiego turnieju Mortal Kombat 11 - ilustracja #3