Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 marca 2019, 09:45

autor: Serek

Mortal Kombat 11 - wyciek wszystkich grywalnych postaci

Dzięki wyciekowi na forum Reddit poznaliśmy prawdopodobnie wszystkich wojowników, których ujrzymy w dniu premiery w grze Mortal Kombat 11. Przeciek zdradza także sekretne postacie oraz to, że kilka z nich będzie dostępnych do kupienia jako DLC.

Mortal Kombat bez Scorpiona to jak Gwiezdne wojny bez Skywalkera. - Mortal Kombat 11 - wyciek wszystkich grywalnych postaci - wiadomość - 2019-03-02
Mortal Kombat bez Scorpiona to jak Gwiezdne wojny bez Skywalkera.

Chociaż do premiery najnowszej odsłony serii Mortal Kombat pozostało jeszcze trochę czasu, wygląda na to, że właśnie poznaliśmy wszystkich wojowników, którzy trafią do gry. Wcześniej pisaliśmy już o tym, że kilka postaci można było odgadnąć po trzyliterowych kodach zawartych w nazwach osiągnięć na Steamie. Teraz, dzięki ilustracjom zamieszczonym na forum Reddit, możemy poznać prawdopodobnie wszystkie postacie, które pojawią się w Mortal Kombat 11. Niestety, wątek już zniknął z forum, ale w sieci nic nie gnie, dlatego udało się zachować wszystkie informacje.

Tak prawdopodobnie będzie prezentowało się okno wyboru postaci. - Mortal Kombat 11 - wyciek wszystkich grywalnych postaci - wiadomość - 2019-03-02
Tak prawdopodobnie będzie prezentowało się okno wyboru postaci.

Grafika przedstawia menu wyboru postaci (jego wygląd może się jeszcze zmienić), dzięki któremu możemy poznać 25 wojowników. Według przecieku, do tego grona dołączy jeszcze trójka innych postaci - Mileena, Shang Tsung oraz Shinnok. Puste miejsca są prawdopodobnie przeznaczone dla bohaterów, którzy zostaną dodani do gry po premierze, na przykład w formie płatnych DLC (podobnie jak w przypadku Mortal Kombat X). Poniżej znajdziecie listę 28 wojowników, którzy najpewniej pojawią się w produkcji.

Lista bohaterów Mortal Kombat 11 (według przecieku):

 1. Jacqui Briggs
 2. Cetrion
 3. Kano
 4. Geras
 5. Frost
 6. Jax
 7. Johnny Cage
 8. D’Vorah
 9. Baraka
 10. Cassie Cage
 11. Kung Lao
 12. Kotal Kahn
 13. Erron Black
 14. Liu Kang
 15. Scorpion
 16. Sub Zero
 17. Raiden
 18. Kollector
 19. Kabal
 20. Jade
 21. Skarlet
 22. Noob Saibot
 23. Sonya
 24. Kitana
 25. Shao Khan
 26. Shang Tsung
 27. Mileena
 28. Shinnok

Mortal Kombat 11 trafi do sprzedaży 23 kwietnia bieżącego roku. Tytuł zmierza na PC, Xboksa One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

 1. Oficjalna strona internetowa gry Mortal Kombat 11
 2. Mortal Kombat 11 - brutalny gameplay i data beta-testów
 3. Wymagania sprzętowe Mortal Kombat 11