Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2020, 08:58

autor: Aquma

John Rambo wciąż w formie; gameplay z Mortal Kombat 11

W sieci pojawił się gameplay trailer bijatyki Mortal Kombat 11 od studia NetherRealms, prezentujący Rambo – postać znaną głównie z filmów pod takim tytułem.

Twórcy bijatyki Mortal Kombat 11 – NetherRealms Studios – opublikowali trailer przedstawiający jedną z postaci, które trafią do gry wraz z pakietem Kombat Pack 2. Mowa o żołnierzu Johnie Rambo, znanym z popularnego cyklu filmów z Sylwestrem Stallone’em. Bohater jest wzorowany na trzech pierwszych kinowych obrazach, czyli Rambo: Pierwsza krew (1982), Rambo II (1985) oraz Rambo III (1988). Dwuminutowy materiał (znajdziecie go poniżej) prezentuje ciosy specjalne, atak X-Ray, a nawet widowiskowe wykończenie Fatality.

Kombat Pack 2 pojawi się na rynku wraz z wydaniem Mortal Kombat 11 Ultimate – stanie się to 17 listopada tego roku. Poza Rambo DLC wprowadzi też Mileenę oraz Raina. Dodatek będzie dostępny na wszystkich platformach (PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch). Omawiana bijatyka otrzyma również łatkę, która poprawi oprawę graficzną, skróci czas ładowania i doda obsługę cross-play na konsolach nowej generacji.

  1. Recenzja gry Mortal Kombat 11 – przyczajony smok, ukryty grind
  2. Mortal Kombat 11 – poradnik
  3. Mortal Kombat 11 – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11