Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 października 2020, 22:46

Ghostrunner na PS5 i Xbox Series X w 2021 roku; będzie darmowa aktualizacja

Ghostrunner trafi na konsole nowej generacji w 2021 roku. Posiadacze wersji na PS4 i Xbox One otrzymają darmową aktualizację po premierze.

W SKRÓCIE:
  1. Ghostrunner trafi w 2021 roku na PS5 i Xboksa Series S|X.
  2. Posiadacze wersji na PS4 i Xboksa One otrzymają darmową aktualizację do nextgenowego wydania.

Ghostrunner zadebiutuje na PlayStation 5 i Xboksie Series S|X w 2021 roku. Posiadacze wersji na PS4 i Xboksa One otrzymają darmowe uaktualnienie. Studio One More Level poinformowało o tym w komunikacie prasowym.

Piotr Żygadło, CEO All in! Games tak skomentował zapowiedź:

Ghostrunner to zaawansowana gra o bardzo wysokiej jakości, która wyciska z konsol obecnej generacji pełnię możliwości. [...] Gracze, którzy zaopatrzą się w urządzenia next-gen będą pod jeszcze większym wrażeniem tego, jak prezentuje się cyberpunkowy świat stworzony przez twórców z One More Level, 3D Realms i Slipgate Ironworks. Właściciele PlayStation 4 i Xbox One, którzy planują nabycie nowej konsoli, nie muszą czekać z zakupem gry, gdyż w 2021 otrzymają bezpłatny upgrade na PS5 i Xbox Series X.

Z uwagi na to, że Ghostrunner został raczej ciepło przyjęty przez graczy i wizualnie prezentuje się wyjątkowo dobrze, to jest na co czekać. Tytuł wspiera ray tracing, więc pokaże pazur na PS5 i Xboksie Series X.

Niestety nie znamy dokładnej daty premiery wersji na konsole nowej generacji. Wydanie na PC, PS4, Xboksa One i Nintendo Switcha pojawi się 27 października tego roku.

  1. Oficjalna strona gry Ghostrunner