Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 października 2021, 14:00

autor: Edyta Jastrzębska

Agatha nie powiedziała swojego ostatniego słowa. WandaVision może doczekać się spin-offa

Pojawiły się informacje, wedle których Marvel Studios może pracować nad spin-offem serialu WandaVision z Kathryn Hahn w roli głównej.

Portal Variety dotarł do informacji, że Marvel Studios pracuje nad spin-offem cieszącego się pozytywną opinią serialu WandaVision, w którym w głównej roli zobaczymy Kathryn Hahn. Według źródeł Variety, produkcja z jej udziałem będzie czarną komedią, jednak wszelkie szczegóły dotyczące fabuły nie są znane.

[UWAGA: możliwe spoilery] Hahn zaskarbiła sobie sympatię widzów, wcielając się w WandaVision we wścibską sąsiadkę Wandy i Visiona, Agnes. Tak naprawdę okazała się ona być wiedźmą, która przetrwała procesy czarownic w Salem i nazywa się Agatha Harkness. Aktorka za tę rolę została nominowana do nagrody Emmy, a wykonana przez nią serialowa piosenka Agatha All Along zdobyła statuetkę.

Jac Schaeffer, główna scenarzystka WandaVision, pełniłaby w produkcji rolę autorki scenariusza oraz producentki wykonawczej. Jeśli produkcja dojdzie do skutku, będzie to pierwszy projekt Schaeffer po tym, jak w maju bieżącego roku podpisała z Marvel Studios i 20th Television trzyletni kontrakt.

  1. Gwiazda WandaVision nie przewiduje, że serial powróci, choć w Marvelu wszystko jest możliwe
  2. Showrunnerka WandaVision broni finału serialu