Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 8 marca 2015, 15:30

Powstaje gra mobilna z Paris Hilton

Paris Hilton stała się najnowszą celebrytką, która doczeka się poświęconej jej gry mobilnej. Za produkcję odpowiada zlokalizowane w Hongkongu studio Animoca Brands.

Inwazji celebrytek na rynek gier mobilnych ciąg dalszy. Do odnoszącej sukcesy na tym polu Kim Kardashian oraz mającej ochotę na to samo Katy Perry dołączyła teraz Paris Hilton, która jeszcze w tym roku doczeka się produkcji na smartfony i tablety ze sobą w roli głównej.

Na razie informacje na temat tego nadchodzącego „arcydzieła” są bardzo skromne. Produkcją zajmuje się zlokalizowane w Hongkongu studio Animoca Brands. Twórcy nie kryją (zapewne udawanego) entuzjazmu, opisując Paris Hilton jak jedno z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk na świecie i osobę, która doskonale wyczuwa wszystkie najnowsze trendy.

Autorzy są natomiast bardzo szczerzy odnośnie tego, do czego ma służyć ich produkcja. Poinformowali bowiem, że wpierw opracują wirtualne przedmioty, które będziemy mogli kupić w ramach mikropłatności, a dopiero potem wokół nich zbudują samą grę. Na razie nie podano nawet, do jakiego gatunku będzie ona należała.

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszą interaktywną pozycją z tą celebrytką w roli głównej. W 2006 roku studio Gameloft wypuściło bowiem na telefony komórkowe grę logiczną Paris Hilton's Diamond Quest. Z tą pozycją związana jest zresztą zabawa (lub smutna, zależnie od perspektywy czytelnika) anegdotka. „Gwiazda” miała się bowiem pojawić na targach E3 w celu promowania tego projektu. Stawiła się wtedy na miejscu spóźniona o 90 minut i nie wiedziała nawet jak ta gra się nazywa, gdyż błędnie twierdziła, że jej tytuł brzmi Paris Hilton's Jewel Jam.