Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2018, 15:11

Powrót Call of Duty: WWII na fotel lidera. Top 10 UK (14 - 20 stycznia)

Call of Duty: WWII wyprzedziło w ubiegłym tygodniu GTA V w wyścigu o zainteresowanie nowych klientów i dzieło studia Sledgehammer Games objęło prowadzenie na brytyjskiej liście przebojów handlu detalicznego.

W Wielkiej Brytanii w pierwszej dziesiątce bestsellerów sprzedaży detalicznej mamy do czynienia z niewielką stagnacją. Oczywiście nie mogło zabraknąć pewnych przetasowań, ale styczeń to raczej nie jest najlepsza pora na wydawanie gier przez większych wydawców, a przecież właśnie przede wszystkim tego typu produkcje trafiają najczęściej na listy przebojów. Na prowadzenie wróciło Call of Duty: WWII, a dominujące w poprzednim zestawieniu Grand Theft Auto V spadło na pozycję trzecią. Dzięki niemalejącej popularności Switcha świetnie radzi sobie Nintendo, które ulokowało poniżej aż trzy tytuły: Mario Kart 8 Deluxe, The Legend of Zelda: Breath of the Wild i Super Mario Odyssey. Poza pierwszą dziesiątkę wypadła Forza Motorsport 7, a w zamian za nią pojawiła się nowość, zatytułowana Digimon Story: Cybersleuth Hacker’s Memory.

Digimon Story: Cybersleuth Hacker’s Memory - Powrót Call of Duty: WWII na fotel lidera. Top 10 UK (14 - 20 stycznia) - wiadomość - 2018-01-22
Digimon Story: Cybersleuth Hacker’s Memory

1.

Call of Duty: WWII

2.

FIFA 18

3.

Grand Theft Auto V

4.

Mario Kart 8 Deluxe

5.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

6.

PlayerUnknown’s Battleground

7.

Assassin’s Creed Origins

8.

Super Mario Odyssey

9.

Star Wars: Battlefront II

10.

Digimon Story: Cybersleuth Hacker’s Memory