Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 stycznia 2018, 14:55

autor: Jiker

Zwiastun nowego Pitbulla

W sieci zadebiutował oficjalny zwiastun filmu Pitbull. Ostatni pies. Produkcja Władysława Pasikowskiego z Marcinem Dorocińskim w roli głównej trafi na wielki ekran w połowie marca.

Patryka Vegę w roli reżysera (i scenarzysty) zastąpił Władysław Pasikowski. - Zwiastun nowego Pitbulla - wiadomość - 2018-01-23
Patryka Vegę w roli reżysera (i scenarzysty) zastąpił Władysław Pasikowski.

Od premiery nowego Pitbulla dzielą nas już niespełna dwa miesiące – napisany i wyreżyserowany przez Władysława Pasikowskiego (twórca Psów zastąpił w rej roli Patryka Vegę) film rozpocznie podbój polskich kin 15 marca. Nie dziwi więc, że machina marketingowa rokręca się na dobre, a najlepszym tego przykładem jest publikacje oficjalnego, ponad 3-minutowego zwiastuna.

Zwiastun nowego Pitbulla - ilustracja #2

Pitbull zaistniał w świadomości widzów w 2005 roku. Ukazano w nim wydarzenia związane z pracą policjantów z wydziału zabójstw. Sukces filmu zaowocował powstaniem serialu o tym samym tytule, emitowanego w latach 2005-2008. W 2016 roku doczekaliśmy się premiery dwóch kolejnych produkcji kinowych – Pitbull. Nowe porządki oraz Pitbull. Niebezpieczne kobiety.

W najnowszej odsłonie Pitbulla na wezwanie komendanta do stolicy przybędą Despero, Metyl i znany z serialu oraz pierwszej części cyklu Nielat, obecnie znany jako Quantico (w tej roli Rafał Mohr). Wspólnie podejmą próbę powstrzymania gangsterów walczących o dominację nad miastem.

Pitbull. Ostatni pies zadebiutuje 15 marca. W filmie Władysława Pasikowskiego (w dorobku np. Psy, Katyń oraz Jack Strong) zobaczymy m.in. Marcina Dorocińskiego, Krzysztofa Stroińskiego, Rafała Mohra, Dorotę „Dodę” Rabczewską, Krzysztofa Kiersznowskiego, Cezarego Pazurę, Adama Woronowicza, Mariana Dziędziela, Izabelę Kunę i Katarzynę Nosowską.

  1. Pitbull. Ostatni pies na Facebooku
filmy i serialefilmy Władysław Pasikowski Marcin Dorociński trailery (filmy i seriale)