Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2011, 19:03

autor: Jaxa

Powertech

Powertech to bardziej maszyna niż człowiek, pancerny wojownik niezatrzymujący się nawet w huraganowym ogniu wrogich blasterów. W swojej klasie wagowej nie ma sobie równych.

Powertech - ilustracja #1
Powertech
  • Rola: Tank, DPS
  • Broń: pistolet blasterowy
  • Pancerz: ciężki, tarcze osobiste
  • Zasób: Ciepło

Powertechami zostają ci z Łowców Nagród, którzy nie boją się wyzwań i naprawdę trudnych misji. Ciężkie pancerze i osobiste tarcze energetyczne są dla Powertechów jak druga skóra. Całe życie spędzają na poszukiwaniu coraz nowocześniejszych technologii, dzięki którym mogą ulepszać i modyfikować swoje pancerze i broń. Kombinacja najlepszego sprzętu, inteligentnej taktyki i miotaczy ognia czyni z Powertecha jednoosobowy oddział szturmowy, którego zatrzymać praktycznie nie sposób.

Cicho i za ich plecami mówi się, że wielu z nich z biegiem lat staje się bardziej cyborgami niż istotami żywymi. Naprawdę niewielu jednak odważa się mówić im to prosto w wizjer hełmu.

Powertech - ilustracja #2

Powertech w grze

Powertech jest specjalizacją dla wszystkich tych, którym marzy się olbrzymia przeżywalność. Jego wielką zaletą jest możliwość korzystania, oprócz ciężkich pancerzy, również z tarcz energetycznych. Oprócz specjalizacji tanka Powertech ma również drzewa czyniące z niego całkiem przyzwoitego dystansowego DPS-a. Ich ulubioną bronią, nie licząc rakiet, jest pistolet blasterowy.

Drzewa umiejętności

Shield Tech (Technologia tarcz)

Drzewo Tank. Wydając punkty na umiejętności z tego drzewa, można stworzyć postać będącą świetnym tankiem specjalizującym się w redukcji obrażeń nie tylko przy pomocy pancerza, ale również z użyciem tarcz energetycznych.

Advanced Prototype (Zaawansowane prototypy)

Drzewo DPS. Tworząc postać w oparciu o to drzewo, dostajemy do dyspozycji DPS-a opartego o umiejętności związane z miotaczami ognia. Dodatkowo znajdują się tam też umiejętności pozwalające korzystać w zwarciu z wbudowanego w zbroję ostrza.

Pyrotech (Technologia płomieni)

Drzewo DPS. Wspólne drzewo dla Najemnika i Powertecha. Zawarte w nim umiejętności ulepszają ogólne umiejętności charakterystyczne dla obu klas, a także skuteczność z jaką posługują się blasterami oraz miotaczami ognia.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic