Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 listopada 2021, 17:00

autor: Ania Orzech

Power Rangers znajdą nową bazę na Netflixie

Niedawno Hasbro ogłosiło, że planuje stworzyć nowe uniwersum oparte na jego znanej marce Power Rangers. Teraz poznajemy kolejne szczegóły dotyczące tego przedsięwzięcia.

Nieco ponad rok temu Hasbro ogłosiło filmowy restart Power Rangers, którego reżyserem ma zostać Jonathan Entwistle, twórca serialu The End of the F***ing World Netflixa. Od tamtego czasu wciąż niewiele wiadomo było na temat tego projektu.

Teraz dowiadujemy się, że nowe uniwersum, które planuje stworzyć Hasbro, będzie zawierało zarówno filmy, seriale, jak i programy dla dzieci. Na temat fabuły pierwszego filmu w nowym świecie Power Rangers wiadomo tyle, że ma on opowiadać o podróży w czasie piątki bohaterskich nastolatków, którzy cofają się do lat 90.

W wywiadzie dla Deadline prezes Global Television eOne tak mówił o nowym świecie Power Rangers, który ma znaleźć swoją bazę na Netflixie:

Odkąd zaczęliśmy współpracować z Jonathanem przy Power Rangers, chcieliśmy znaleźć miejsce dla całej naszej serii. To nie jest tylko serial – to filmy, seriale i programy dla dzieci. Mamy świetnych scenarzystów którzy już pracują nad nowymi audycjami. Mamy pozytywne nastawienie. Netflix jest podekscytowany, my jesteśmy podekscytowani, mamy nadzieję, że niedługo będziemy mieć jakieś konkretne informacje.

W odpowiedzi Entwistle dodał:

Wygląda na to, że wyszło szydło z worka! Nowy świat Power Rangers pojawi się na Netflixie.

Na tym kończą się oficjalne informacje dotyczące przyszłych potencjalnych filmów i seriali z nowego uniwersum.