Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 lipca 2019, 10:53

autor: Froozyy

Powstanie reboot filmu Power Rangers, wymieniono całą obsadę

Już w zeszłym roku firma Hasbro ogłosiła, że wraz z wytwórnią filmową Paramount rozpoczęła pracę nad rebootem filmu Power Rangers. Właśnie dowiedzieliśmy się, że obsada znana z filmu wypuszczonego w 2017 roku nie weźmie udziału w kręceniu najnowszej części.

Czy w nowej części od Hasbro poznamy szóstego Rangera? - Powstanie reboot filmu Power Rangers, wymieniono całą obsadę - wiadomość - 2019-07-12
Czy w nowej części od Hasbro poznamy szóstego Rangera?

Fani Power Rangers czekają na kontynuację filmu wydanego przez Lionsgate już dwa i pół roku. Firma Hasbro, która aktualnie posiada prawa do całej marki, ogłosiła zeszłego lata, że pomimo słabych zarobków film doczeka się reboota, lecz do tej pory data premiery nie została oficjalnie podana. Nie wiedzieliśmy również, czy w rolach głównych ponownie wystąpią aktorzy znani z poprzedniej części, jednak jakiekolwiek domysły zostały rozwiane przez Dacre'a Montgomery'ego (znanego z Stranger Things), który w filmie wcielił się w czerwonego Rangera.

Aktor w przeprowadzonej na forum Reddit sesji pytań i odpowiedzi został zapytany przez jednego z użytkowników, czy trwają pracę nad nową częścią Power Rangers. Z jego odpowiedzi wynika, że najprawdopodbniej tak, ale bez udziału obsady znanej z filmu z 2017 roku. Jest to niewątpliwie zaskoczenie dla fanów, którzy twierdzili, że gwiazdy bardzo dobrze radziły sobie razem na scenie.

Obsada Power Rangers z 2017 roku odniosła spore sukcesy od czasu wydania filmu. - Powstanie reboot filmu Power Rangers, wymieniono całą obsadę - wiadomość - 2019-07-12
Obsada Power Rangers z 2017 roku odniosła spore sukcesy od czasu wydania filmu.

Warto przypomnieć, że aktorzy, którzy zagrali główne role w Power Rangers od tamtej pory znacząco rozwinęli swoje portfolia filmowe. Wspomniany Montgomery stał się jedną z gwiazd serialu Stranger Things, a Naomi Scott, która zagrała różową Ranger, dostała rolę księżniczki Dżasminy w aktorskiej adaptacji Alladyna.

Lionsgate planowało wydać aż sześć części Power Rangers, w których mieliśmy między innymi poznać zielonego Rangera oraz Lorda Zedda, jednego z najpopularniejszych czarnych charakterów marki. Jednak z racji przejęcia praw do kinowej serii przez Hasbro oraz wytwórnię filmową Paramount wszystko to może trafić na dno głębokiej szuflady.