Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2018, 09:53

autor: Aquma

Divinity: Original Sin 2 na PC otrzyma darmową aktualizację do Definitive Edition

Larian Studios poinformowało, że wszystkie osoby, które zakupiły Divinity 2: Original Sin 2 na PC, w dniu premiery wersji Definitive Edition na PlayStation 4 i Xboksie One będą mogły pobrać aktualizację, która usprawni ten tytuł o wszystkie poprawki przygotowane dla wydań konsolowych.

„Poprawione” i „ostateczne” edycje to dziś norma. - Posiadacze Divinity: Original Sin 2 z darmową aktualizacją do Definitive Edition - wiadomość - 2018-05-16
„Poprawione” i „ostateczne” edycje to dziś norma.
DIVINITY: ORIGINAL SIN 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: Larian Studios
  2. Wydawca: Larian Studios
  3. Gatunek: RPG
  4. Platformy: PC, PS4, Xbox One
  5. Data premiery: 14 września 2017 r. (PC), sierpień 2018 r. (konsole)

Jeśli posiadacie w swojej kolekcji gier zeszłorocznego, doskonałego RPG-a Divinity: Original Sin 2, to zapewne ucieszy Was fakt, że wraz z sierpniową premierą edycji Definitive na PlayStation 4 i Xboksie One, pecetowe wydanie zostanie wzbogacone o wszelkie poprawki wprowadzone w wersji konsolowej. Co więcej, patch zostanie udostępniony całkowicie za darmo.

Co dokładnie zmieni Definitive Edition? Jak zapewnia Sven Vincke, założyciel Larian Studios, poprawek będzie bardzo wiele, przy czym – typowo dla tego dewelopera – niektóre z nowości będą naprawdę zabawne. Za najlepszy przykład może tu posłużyć Feedback Billy, czyli całkowicie nowa postać, będąca tak naprawdę… personalizacją samouczka i ekranu ustawień gry. Billy będzie mógł zastąpić często ignorowane, wyskakujące okienka ze wskazówkami.

Definitive Edition stanie się jednym z najlepszych doświadczeń RPG dostępnych na wszystkich platformach. Lista zmian i dodatków w edycji Definitive liczy około 45 stron – podsumował Sven Vicnke.

Divinity: Original Sin 2 zadebiutowało na rynku we wrześniu 2017 r. i zdobyło szturmem serca zarówno krytyków, jak i graczy. Ten rozbudowany tytuł oferuje bogaty, pełen ciekawostek świat, interesujący główny wątek i taktyczny, turowy system walki. Produkcja Larian Studios zdobyła w zeszłym roku większość nagród w kategorii „najlepsze RPG” i jest jednym z najlepiej ocenianych tytułów w historii (jej średnia z recenzji w serwisie Metacritic wynosi obecnie 93%).

  1. Recenzja gry Divinity: Original Sin II – RPG roku
  2. Larian Studios – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Divinity: Original Sin II - Definitive Edition

Divinity: Original Sin II - Definitive Edition