Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 grudnia 2009, 12:55

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Tales of Monkey Island

„Poradnik do gry Tales of Monkey Island zawiera opis przejścia wszystkich pięciu epizodów, które zostały wydane przez Telltale Games. Po raz kolejny przychodzi nam kierować poczynaniami pirata Guybrusha Threepwooda, usiłującego uratować swoja piękną żonę Elaine z rąk LeChucka. Oczywiście nie brakuje masy ciekawych łamigłówek oraz soczystej porcji humoru!”

„Poradnik do gry Tales of Monkey Island zawiera opis przejścia wszystkich pięciu epizodów, które zostały wydane przez Telltale Games. Po raz kolejny przychodzi nam kierować poczynaniami pirata Guybrusha Threepwooda, usiłującego uratować swoja piękną żonę Elaine z rąk LeChucka. Oczywiście nie brakuje masy ciekawych łamigłówek oraz soczystej porcji humoru!” – „Arxel”

Tales of Monkey Island - poradnik

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Tales of Monkey Island w formacie PDF dostępna jest za pomocą usługi Poradnik za SMS oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.