Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 listopada 2010, 14:20

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Call of Duty: Black Ops

„Poradnik do gry Call of Duty: Black Ops zawiera opis przejścia wszystkich grywalnych misji, składających się na kampanię dla pojedynczego gracza. W opisie każdej z nich znajdują się podpowiedzi odnośnie sposobów wykonywania otrzymywanych zadań.”

„Poradnik do gry Call of Duty: Black Ops zawiera bardzo dokładny opis przejścia wszystkich grywalnych misji, składających się na kampanię dla pojedynczego gracza. W opisie każdej z nich znajdują się podpowiedzi odnośnie sposobów wykonywania otrzymywanych zadań oraz sprawnej eliminacji napotykanych sił wroga.

Dodatkową zaletą poradnika są szczegółowe wskazówki dotyczące odnajdywania danych wywiadowczych, pełniących w grze rolę sekretów. W opisie przejścia oznaczone one zostały kolorem zielonym. Dodatkowo na samym końcu poradnika znajduje się ich pełne zestawienie, wraz z większymi zdjęciami pomagającymi w ich zlokalizowaniu.” - „Stranger”

Poradnik do gry Call of Duty: Black Ops

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Call of Duty: Black Ops w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

Call of Duty: Black Ops - poradnik za SMS