Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2018, 20:10

Ponad 20 minut rozgrywki z OVERKILL's The Walking Dead

W sieci pojawił się ponad dwudziestominutowy zapis rozgrywki z kooperacyjnej gry OVERKILL's The Walking Dead. Film pozwala nam lepiej przyjrzeć się systemowi walki, AI przeciwników oraz projektom poziomów, w których walczymy z zombie. OVERKILL's The Walking Dead ukaże się w listopadzie tego roku na pecetach oraz Xboksie One i PlayStation 4.

Serwis Polygon opublikował ponad dwudziestominutowy zapis rozgrywki z gry OVERKILL's The Walking Dead, który został zarejestrowany podczas zakończonych w ubiegłym tygodniu targów E3 2018. Film przedstawia przebieg kooperacyjnej misji, w której musimy odzyskać filtr wody, niezbędny niewielkiej społeczności ludzi broniących się przed nieumarłymi. W zabawie uczestniczyło czterech graczy. Każdy z nich wcielił się w jednego z przedstawionych w ostatnich miesiącach bohaterów, dysponujących unikalnymi umiejętnościami oraz arsenałem. Klip przedstawia walkę nie tylko z zombie, ale także z żyjącymi przeciwnikami kontrolowanymi przez AI.

Przypomnijmy, że za stworzenie OVERKILL's The Walking Dead odpowiadają deweloperzy cyklu PayDay, którzy wchodzą w skład studia Overkill Software. Gra została zapowiedziana jeszcze w 2014 roku. Od tamtego czasu premiera była przekładana dwukrotnie. Początkowo miała ona mieć miejsce jeszcze w 2016 roku. Według ostatnich informacji, OVERKILL's The Walking Dead powinno pojawić się na początku listopada na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Tytuł jest połączeniem pierwszoosobowej strzelanki z produkcją survivalową z lekkimi elementami RPG, a jego model zabawy nastawiony jest na kooperacyjną rozgrywkę dla czterech osób.

W Europie gra zadebiutuje 6 (PC) oraz 8 listopada (konsole)

  1. Oficjalna strona OVERKILL's The Walking Dead