Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2018, 01:51

autor: Vergil

Pierwszy gameplay i data premiery Overkill's The Walking Dead

Overkill’s The Walking Dead zadebiutuje jesienią bieżącego roku – ekipa Overkill Software podzieliła się nie tylko dokładną datą premiery swojego dzieła, lecz także zaprezentowała światu pierwsze fragmenty rozgrywki.

Na tegorocznej konferencji PC Gaming Show ekipa Overkill Software zaprezentowała światu pierwsze fragmenty rozgrywki ze swojego najnowszego dzieła, czyli Overkill’s The Walking Dead. Ponadto poznaliśmy datę premiery omawianej produkcji, która zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One; podczas gdy amerykańscy gracze otrzymają ją 6 listopada 2018 roku, na pozostałych kontynentach zadebiutuje dwa dni później.

W trakcie zmagań powinniśmy kierować się zasadą, wedle której w świecie opanowanym przez krwiożercze istoty (bynajmniej nie dotyczy to wyłącznie zombie, bo w tym uniwersum ludzie często nie ustępują im pod względem okrucieństwa) w pojedynkę jesteśmy słabi, jednak wspólnie mamy szansę przetrwać. Produkcja została więc opracowana z myślą o kooperacji czwórki osób, które wcielą się w bohaterów walczących nie tylko o przeżycie, lecz także o wykreowanie nowego świata.

Z uwagi na fakt, że szwendacze będą mieć nad nami przewagę liczebną, w starciach z nimi kluczem do sukcesu będzie wykorzystanie indywidualnych zdolności poszczególnych bohaterów (z których każdy będzie pełnił w drużynie określoną rolę), a także opracowanie skutecznej taktyki, choćby w oparciu o rozkład elementów zabudowy.

Overkill’s The Walking Dead zabierze nas w podróż do postapokaliptycznego Waszyngtonu, gdzie powalczymy o przetrwanie w skórze czwórki zróżnicowanych postaci. - Pierwszy gameplay i data premiery Overkill's The Walking Dead - wiadomość - 2018-06-12
Overkill’s The Walking Dead zabierze nas w podróż do postapokaliptycznego Waszyngtonu, gdzie powalczymy o przetrwanie w skórze czwórki zróżnicowanych postaci.

Na koniec słówko o postaciach odgrywających główne role w tej opowieści. W trakcie zabawy wcielimy się w bezlitosną Heather, która nie cofnie się przed niczym, byle tylko dopiąć swego; Mayę, czyli byłą panią doktor; tajemniczego Aidana; czy wreszcie Granta, który w dawnym świecie był miłośnikiem polowań w dziczy.

  1. Oficjalna strona internetowa gry