Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2018, 16:35

autor: Ender

Twórcy OVERKILL's The Walking Dead przedstawiają ostatnią grywalną bohaterkę

W sieci ukazał się czwarty i ostatni z serii zwiastunów OVERKILL's The Walking Dead, które przedstawiają grywalnych bohaterów tego nadchodzącego tytułu. Ukaże się on jesienią tego roku na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Twórcy kooperacyjnej strzelanki OVERKILL's The Walking Dead, która osadzona jest w popularnym komiksowym, growym i telewizyjnym uniwersum Żywych trupów (ang. The Walking Dead), opublikowali właśnie kolejny filmowy zwiastun gry. To ostatni już film, przedstawiający grywalnych bohaterów tytułu. Do tej pory poznaliśmy Aidana, Mayę oraz Granta. Do tej trójki dołączy bezlitosna i uparta Heather. Każda z postaci, podobnie jak w Dead Island czy Left 4 Dead, będzie posiadać unikalne umiejętności i arsenał, które używane wspólnie pozwolą drużynie przeżyć i odeprzeć ataki krwiożerczych zombie. Niestety trailer nie zawierał żadnych fragmentów rozgrywki. Miejmy nadzieję, że tego typu materiały zostaną udostępnione podczas rozpoczynających się targów E3.

Przypomnijmy, że za stworzenie OVERKILL's The Walking Dead odpowiadają deweloperzy cyklu PayDay, którzy wchodzą w skład studia Overkill Software. Niestety nadal nie wiemy zbyt wiele o grze i to mimo tego, że została zapowiedziana jeszcze w 2014 roku. Od tamtego czasu premiera była przekładana dwukrotnie. Początkowo miała ona mieć miejsce jeszcze w 2016 roku. Według ostatnich informacji, OVERKILL's The Walking Dead powinno pojawić się jesienią na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Gracze wcielą się w jednego z czterech bohaterów. Każdy z nich dysponuje unikalnymi umiejętnościami i arsenałem - Twórcy OVERKILL's The Walking Dead przedstawiają ostatniego grywalnego bohatera - wiadomość - 2018-06-08
Gracze wcielą się w jednego z czterech bohaterów. Każdy z nich dysponuje unikalnymi umiejętnościami i arsenałem
  1. Oficjalna strona OVERKILL's The Walking Dead