Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 września 2012, 12:51

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Pomóż w stworzeniu albumu z najlepszymi utworami muzycznymi z gier!

Zapraszamy Was do zabawy polegającej na wskazaniu najciekawszych utworów muzycznych z gier komputerowych, które następnie pojawią się na specjalnym albumie.

Niezależna wytwórnia HQT Music Group przygotowuje specjalny album, który będzie zawierać popularne utwory muzyczne z gier komputerowych, zarówno te licencjonowane, jak i w pełni autorskie, skomponowane specjalnie dla potrzeb danego tytułu. Z racji tego, że wybranie kilkunastu wartych uwagi kawałków nie jest zadaniem łatwym, poznańska firma postanowiła zwrócić się za naszym pośrednictwem do Was, drodzy Czytelnicy, o pomoc.

Pomóż w stworzeniu albumu z najlepszymi utworami muzycznymi z gier! - ilustracja #1

Zadanie jest bardzo proste. Twórcy składanki pragną dowiedzieć się, jakie kawałki chcielibyście usłyszeć na tym albumie, dlatego prosimy Was o ich wskazanie. Propozycje można składać w komentarzach pod niniejszym artykułem, podając tytuł gry i kompozycji, a w przypadku utworów licencjonowanych również jego tytuł, a także nazwisko artysty lub nazwę zespołu. Mile widziane są bezpośrednie linki, np. do serwisu YouTube, dla kilku uczestników zabawy, których propozycje zostaną uwzględnione przez HQT Music Group, przewidziane będą nagrody niespodzianki. Pragniemy zauważyć, że nie ma tu żadnych limitów – każdy może polecić tyle utworów, ile mu się podoba.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, serwując jednocześnie na zachętę kapitalny kawałek z gry Borderlands 2, który chodzi UV-owi ostatnio po głowie!