Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2020, 18:32

Iron Harvest z wersją demo. Zobacz edycję kolekcjonerską

Studio KING Art Games zapowiedziało udostępnienie wersji demonstracyjnej gry Iron Harvest na Steamie. Poza tym twórcy RTS-a pochwalili się edycją kolekcjonerską produkcji.

Iron Harvest z wersją demo. Zobacz edycję kolekcjonerską - ilustracja #1
Od jutra Iron Harvest będzie do sprawdzenia w wersji demo.

Do premiery Iron Harvest pozostały niecałe trzy miesiące. Jest to o tyle pocieszające, że od dłuższego czasu autorzy zdecydowanie nie rozpieszczają nas materiałami z gry i nowymi informacjami na jej temat. Zmieniło się to dzisiaj wraz z zapowiedzią udostępnienia wersji demonstracyjnej tytułu w ramach wydarzenia Summer Game Festival. Ta będzie dostępna już jutro na Steamie, ale nie zostanie na platformie na stałe. Na sprawdzenie trybu sieciowego lub Potyczki ze sztuczną inteligencją będziecie mieli czas do 22 czerwca.

Ponadto studio KING Art Games zaprezentowało zawartość limitowanej edycji kolekcjonerskiej Iron Harvest. Oprócz gry na DVD w zestawie znajdziemy steelbook, płytę ze ścieżką dźwiękową z gry, książkę z ilustracjami, dwustronny plakat oraz figurkę żołnierza w zmechanizowanej zbroi PKP 17 „Eisenhans”. Wszystko to możecie zobaczyć na filmiku opublikowanym przez twórców, który zamieściliśmy poniżej. Pakiet będzie dostępny w wybranych sklepach (m.in. na Amazonie) w dniu premiery Iron Harvest.

Iron Harvest zadebiutuje 1 września na komputerach osobistych. W planach są też wydania na konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra jest już dostępna w ramach przedsprzedaży na Steamie oraz platformach Epic Game Store i GOG.com. W międzyczasie możecie sprawdzić ostatni gameplay, udostępniony przez twórców w ramach podsumowania 2019 roku.