Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lutego 2012, 19:50

autor: Ender

Polska premiera UFC Undisputed 3

Dzisaj w Polsce oficjalną premierę miała gra UFC Undisputed 3. Tytuł dostępny jest w wersji na konsole Xbox 360 i Playstation 3, a jego dystrybutorem w kraju jest firma CD Projekt.

Dziś oficjalnie na polskie półki sklepowe trafiła gra UFC Undisputed 3. Jest ona kolejną odsłoną popularnej sportowej serii, która powstała w japońskim studiu Yuke`s. Należące do niej tytuły oparte są na licencji amerykańskiego stowarzyszenia mieszanych sztuk walki - Ultimate Fighting Championship (UFC). Poza charakterystycznymi dla UFC walkami na oktagonalnym ringu, gry z cyklu pozwalają również na zabawę według zasad ustalonych przez organizację PRIDE. W porównaniu z poprzednimi częściami, twórcy UFC Undisputed 3 wprowadzili poprawki do systemu walki oraz rozbudowali tryb treningu, który krok po kroku nauczy nas skutecznej obrony i ataku. Poza tym, uaktualniono też listę zawodników oraz wprowadzono nowe kategorie wagowe. Większość wprowadzonych zmian oraz model rozgrywki deweloperzy dogłębnie omówili w kilkunastoodcinkowym wideocyklu Q&A, który dostępny jest w serwisie You Tube. W trakcie pojedynków gracze usłyszą głosy znanych komentatorów gali mieszanych sztuk walki. Będą to więc Mike Goldberd i Joe Rogan, występujący na co dzień w amerykańskich transmisjach telewizyjnych, jak również Bas „El Guapo” Rutten. W roli prezenterki ponownie usłyszymy Lenne Hardt.

Gra, której oficjalnym dystrybutorem w kraju jest firma CD Projekt, dostępna jest w wersji na konsole Xbox 360 i Playstation 3. Obie odsłony tytułu można zamówić w naszym sklepie, w promocyjnej cenie 179,90 zł.