Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2010, 08:45

autor: Sarge

Polska premiera gry FIFA 11

Dzisiaj ma miejsce oficjalna premiera gry FIFA 11 w Polsce. Od trzech dni mogą się nią cieszyć mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, a my dostajemy swoją wersję równocześnie z resztą Europy.

Dzisiaj ma miejsce oficjalna premiera gry FIFA 11 w Polsce. Od trzech dni mogą się nią cieszyć mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, a my dostajemy swoją wersję równocześnie z resztą Europy.

FIFA 11 została przygotowana z myślą o komputerach PC, PlayStation 3, Xboksie 360, Wii, PlayStation 2, PSP oraz DS-ie. Tak naprawdę jednak tylko trzy pierwsze platformy są traktowane jako te priorytetowe i zawarto w nich najwięcej zmian, co od dzisiaj sami możemy zresztą sprawdzić. Na pozostałych konsolach jest to właściwie inna produkcja.

Polska premiera gry FIFA 11 - ilustracja #1

Gra zgodnie z wieloletnią tradycją została wydana w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej przygotowanej przez rodzimego dystrybutora Electronic Arts Polska. Oznacza to, że przetłumaczone zostały nie tylko wszystkie teksty, ale również usłyszymy Dariusza Szpakowskiego oraz Włodzimierza Szaranowicza w roli komentatorów.

Najnowszą część tej jednej z najpopularniejszych serii symulatorów piłkarskich można zamówić między innymi w Sklepie GRY-OnLine. Pecetowa wersja jest tam dostępna w cenie 129.90 złotych, podczas gdy edycje na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 zakupimy za 189.90 złotych. W ofercie sklepu dostępna jest również FIFA 11 na pozostałych platformach – chętnych zapraszamy do sprawdzenia szczegółów.

Wciąż niezdecydowani mogą najpierw sprawdzić komputerowe demo tej produkcji, dostępne między innymi w naszym serwisie pod tym adresem (w wersji na najnowsze konsole Sony i Microsoftu znajdziecie je na ich platformach sieciowych). W wersji demonstracyjnej możemy rozegrać spotkanie towarzyskie ze znajomym lub zespołem sterowanym przez Sztuczną Inteligencję. Do dyspozycji zostało nam oddanych sześć czołowych drużyn klubowych: FC Barcelona, Real Madryt, Olympique Lyon, Chelsea Londyn, Juventus Turyn oraz Bayer Leverkusen. Mecz zagramy na słynnym stadionie Santiago Bernabeu w Madrycie.

Ostatnia aktualizacja: 2010-10-01

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

FIFA 11

FIFA 11