Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2013, 13:20

Polka została Miss Lineage II

Zakończył się pierwszy międzynarodowy konkurs Miss Lineage II, a jego zwyciężczynią została nasza rodaczka, Agnieszka. W rywalizacji wzięło udział prawie 200 uczestniczek z Polski, Ukrainy i Rosji, więc zdobycie pierwszego miejsca z pewnością nie było łatwe.

Lineage II to ceniona gra MMO. Jak widać ma wiele pięknych fanek. - Polka została Miss Lineage II - wiadomość - 2013-10-25
Lineage II to ceniona gra MMO. Jak widać ma wiele pięknych fanek.
Nagrody w konkursie:
  • I miejsce: laptop Dell Alienware M17x.
  • II miejsce: monitor Dell S2740L 27".
  • III miejsce: mysz, klawiatura i słuchawki Razer.

Lineage II jest – bez cienia wątpliwości – jedną z tych gier, które potrafiły zgromadzić wokół siebie prężną społeczność fanowską. Kolejnym na to dowodem okazał się zakończony właśnie pierwszy międzynarodowy konkurs Miss Lineage II. Wzięło w nim udział prawie 200 uczestniczek z Polski, Rosji i Ukrainy, a zwyciężczynią okazała się sympatyczna graczka z Polski, Agnieszka.

O szczegółach konkursu wypowiedzieli się przedstawiciele producenta gry:

Wybory Miss Lineage były jednym z największych konkursów w historii naszej gry. Odzew społeczności był ogromny – gdy w ciągu kilku pierwszych dni spłynęło do nas kilkadziesiąt zgłoszeń, od razu zrozumieliśmy, iż nie łatwo będzie wybrać zwyciężczynię. W czasie trwania konkursu, uczestniczki udowodniły, iż nie tylko posiadają nieprzeciętną urodę, ale także wiele innych atutów, którymi pochwaliły się w filmach przesyłanych w ramach drugiego etapu zabawy.

Poniżej prezentujemy laureatki wraz z przygotowanymi przez nie filmikami:

I miejsce: Agnieszka, czyli Dixy z serwera Lilith

Agnieszka, najpiękniejsza graczka Lineage II.
Agnieszka, najpiękniejsza graczka Lineage II.

Agnieszka ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, a interesuje się jeździectwem. W wolnych chwilach oczywiście pogrywa w Lineage II postacią łucznika Yul. „Postaram się z godnością dzierżyć tytuł Miss Lineage II i z chęcią w przyszłym roku przekażę »koronę« kolejnej pretendentce” – powiedziała zwyciężczyni. Gratulujemy naszej rodaczce!

II miejsce: Katerina, czyli Khomyasok z serwera Erica

Katerina zajęła drugie miejsce.
Katerina zajęła drugie miejsce.

Sztuka i kreatywność – tak można określić moje życie. Mam wiele przeróżnych hobby: muzyka, sztuka, komputery i sport. Lubię grać na pianinie i śpiewam odkąd byłam małym dzieckiem. Czerpię radość z jazdy na rowerze lub na desce snowboardowej, eksplorowania tajników IT i znajdywania nowych informacji. Czasami odgrywam muzykę z Lineage na pianinie – napisała o sobie Katerina.

III miejsce: Lera, czyli LustX z serwera Esthus

Lera zajęła trzecie miejsce.
Lera zajęła trzecie miejsce.

Lera zajęła najniższe miejsce na podium, ale za to ma najdłuższy staż w Lineage II – jej przygoda trwa już ponad pięć lat. Jak twierdzi, dzięki grze udało jej się „poznać mnóstwo ciekawych ludzi i nawet spotkać drugą połówkę”.

Polka została Miss Lineage II - ilustracja #5Lineage II to popularna gra z gatunku MMORPG. Korzenie serii sięgają 1998 r., kiedy to koreańska firma NCsoft wypuściła na rynek Lineage: The Bloodpledge. Jej kontynuacja, która ukazała się w 2003 r., zyskała wielu fanów zwłaszcza w Azji, co przełożyło się na miliony aktywnych graczy. Lineage II popularne jest także w Polsce i u naszych wschodnich sąsiadów: na Ukrainie i w Rosji. W 2011 r. gra przeszła na model płatności free-to-play, co okazało się strzałem w dziesiątkę, gdyż dochody wydawcy wzrosły czterokrotnie, a liczba graczy zwiększyła się o 800%.