Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2019, 13:55

autor: AlexB

Polacy współtworzą darmową zawartość do Divinity: Original Sin 2

Divinity: Original Sin II otrzymało kolejną aktualizację. Prócz naprawy kilku błędów dodaje ona nowe elementy personalizacji postaci. Jest to pierwszy z kilku zaplanowanych na ten rok patchów przygotowanych we współpracy z polskimi studiami Fool's Theory i Anshar, które wprowadzą do tego popularnego RPG-a świeżą zawartość.

Divinity: Original Sin II ma już półtora roku. Przez ten czas kolejna odsłona popularnego cyklu RPG-ów od belgijskiego studia Larian doczekała się edycji definitywnej oraz wydań na PlayStation 4 i Xboksa One. Wiele zainteresowanych osób już dawno zdążyło ją też ukończyć. W tym roku będą jednak mieli doskonały pretekst, by powrócić do Rivellonu. Twórcy gry zapowiedzieli bowiem, że w ciągu najbliższych miesięcy światło dzienne ujrzą tak zwane Gift Bagi – całkowicie darmowe aktualizacje, które wprowadzą do gry zupełnie nową zawartość, przygotowaną we współpracy z polskimi studiami Fool's Theory oraz Anshar.

Dzięki nowym elementom kosmetycznym Wasi nieumarli mogą być jeszcze piękniejsi. - Polacy współtworzą darmową zawartość do Divinity: Original Sin 2 - wiadomość - 2019-03-08
Dzięki nowym elementom kosmetycznym Wasi nieumarli mogą być jeszcze piękniejsi.

Pierwszy Gift Bag zadebiutował dzisiaj. W jego ramach posiadacze Divinity: Original Sin II otrzymali nowe elementy do personalizacji postaci – kolejne twarze dla wszystkich ras, fryzury oraz inne „upiększacze”. Można je wybrać na początku przygody podczas tworzenia bohatera lub w trakcie jej trwania, za pomocą zwierciadła znajdującego się na pokładzie Pani Zemsty.

Ponadto nowa aktualizacja Divinity: Original Sin II naprawia szereg błędów, związanych między innymi z dźwiękiem i grafiką, szybką podróżą oraz nieprawidłowym absorbowaniem Źródła przez Sir Lorę. Dodaje ona również wsparcie dla Mac Pro 2013. Pełen spis zawartości patcha znajdziecie tutaj.

Według zapowiedzi twórców, w drugim Gift Bagu znajdą się funkcje i treści zainspirowane sceną modderską. Data jego premiery nie jest na razie znana. Nie wiemy również, jaką zawartość będą miały kolejne paczki. Zostanie ona ogłoszona w najbliższych miesiącach.

Przypominamy, że Divinity: Original Sin II otrzymał już całkiem sporo darmowej zawartości. Mowa tu między innymi o wypuszczonej w listopadzie ubiegłego roku kampanii The Prison of Shadow rozgrywającej się w uniwersum The Dark Eye oraz wspomnianej w pierwszym akapicie edycji definitywnej.