Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2019, 13:08

autor: Adrian Werner

Znamy nową datę premiery The Sinking City

Studio Frogwares poinformowało o przełożeniu o trzy miesiące premiery gry The Sinking City, czyli przygodówki akcji zainspirowanej twórczością H.P. Lovecrafta.

Wycieczka do tonącego miasta została przełożona na czerwiec. - Znamy nową datę premiery The Sinking City - wiadomość - 2019-03-08
Wycieczka do tonącego miasta została przełożona na czerwiec.
THE SINKING CITY W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Frogwares
  2. Wydawca: Bigben Interactive
  3. Gatunek: przygodówka
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 27 czerwca 2019 r.

Potwierdziły się doniesienia z zeszłego tygodnia. Studio Frogwares ogłosiło, że przygodówkowy horror The Sinking City zaliczy lekką obsuwę i nie ukaże się 21 marca, jak wcześniej zapowiadano. Nowy termin premiery ustalono na 27 czerwca tego roku.

Autorzy podjęli taką decyzję, gdyż uznali, że obecnie na rynek trafia tak dużo wysokobudżetowych produkcji, że debiut The Sinking City mógłby zostać przeoczony przez część graczy. Dlatego uznali, że lepiej będzie wydać grę w bardziej spokojnym okresie. Dodatkowe trzy miesiące zostaną także wykorzystane na lepsze dopracowanie tytułu.

Przypomnijmy, że The Sinking City zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra ukaże się jednocześnie na wszystkich trzech platformach sprzętowych i zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Opóźnienie premiery nie jest specjalnym zaskoczeniem, gdyż od wielu miesięcy o grze było dosyć cicho. Dopiero w zeszłym tygodniu otrzymaliśmy pierwszy od dawna nowy materiał wideo, który koncentrował się na zaprezentowaniu rozgrywki.

Z projektem wiążemy duże nadzieje. Frogwares wyrobiło sobie dobrą markę w kategorii przygodówek, a The Sinking City to zdecydowanie najbardziej ambitna produkcja w historii studia. Autorzy zdecydowali się na zaoferowanie otwartego świata i wzbogacenie gry o elementy RPG, dzięki czemu rozgrywka będzie mocno odbiegała od tego, do czego przyzwyczaił nas ten zespół.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
The Sinking City

The Sinking City