Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2021, 15:45

autor: hexx0

Pokimane i Ninja na Times Square, Twitch promuje streamerów

Popularni streamerzy Pokimane i Ninja będą promowani przez Twitch na Times Square w jednominutowych animacjach streszczających ich dotychczasowe kariery.

Właściciele Twitcha zdecydowali się na interesujące posunięcie. Postanowili bowiem stworzyć jednominutowe animowane reklamy dla dwójki streamujących na ich platformie popularnych graczy, Imane „Pokimane” Anys i Tylera „Ninjy” Blevinsa, które mają być wyświetlane na nowojorskim Times Square. Krótkie materiały wideo streszczają dotychczasowe kariery wspomnianej dwójki. Możecie zobaczyć je poniżej.

Nie będzie to pierwszy raz, gdy gwiazdy Internetu zagoszczą na jednym z największych billboardów w Stanach Zjednoczonych – sam Ninja pojawił się tam przy okazji swojej niesławnej imprezy sylwestrowej z 2018 roku. Zarówno on, jak i Pokimane osiągnęli wyżyny internetowej sławy, gromadząc przez swoje streamy z gier w sumie 24,5 miliona obserwujących osób na Twitchu. Ruch ze strony właścicieli platformy nie dziwi więc aż tak bardzo, bo śmiało można założyć, że dzięki niemu do tych 24,5 miliona ludzi dołączą kolejni.

Niektórzy z Was mogą się zastanawiać, o co tyle szumu i kim w ogóle są wspomniane osoby. Już wyjaśniam. Imane „Pokimane” Anys to dwudziestopięciolatka z Kanady, która zasłynęła dzięki regularnym streamom z gier wideo, odbywającym się na YouTubie i Twitchu. Furorę zrobiły zwłaszcza transmisje na żywo z League of Legends i Fortnite’a. Z kolei Richard Tyler Blevins, szerzej znany jako „Ninja” (lub też „NinjaHyper” czy „NinjaMIXER”), to kończący w tym roku 30 lat amerykański zawodowy gracz e-sportowy, który największy rozgłos także zdobył dzięki streamom z popularnej produkcji battle royale od Epic Games. Amerykanin prowadzi też kanał na YouTubie, subskrybowany obecnie przez 24,2 miliona użytkowników.

Warto zauważyć, że animacje Pokimane i Ninjy mogą nie być jedynymi reklamami, jakie właściciele Twitcha wyświetlą na Times Square. Na Twitterze serwisu pojawił się bowiem wpis z podobną animacją traktującą o streamerze Timothym Johnie Betarze, którego możecie znać pod pseudonimem TimTheTatman. Twitterowicze zaczęli już nawet zastanawiać się, kto będzie następny.