Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2021, 16:09

Gameplay z Horizon Forbidden West na nadchodzącym State of Play

Dzięki opublikowanemu na oficjalnym blogu PlayStation wpisowi dowiedzieliśmy się, że za dwa dni wyemitowany zostanie kolejny odcinek State of Play. W czasie pokazu zobaczymy pierwszy gameplay z Horizon Forbidden West.

Niecały miesiąc temu wyemitowany został ostatni odcinek State of Play, w którym zobaczyliśmy 15 minut gameplayu z Ratchet & Clank: Rift Apart. Dziś na oficjalnym blogu PlayStation pojawił się wpis, w którym zamieszczono informację, że kolejna odsłona tego cyklu zostanie wyemitowana za dwa dni, a jej główną atrakcją będzie pierwszy gameplay z Horizon Forbidden West.

Standardowo, cały pokaz będzie trwał około 20 minut, z czego 14 minut ma być poświęcone Horizon: Forbidden West. W tym czasie zobaczymy materiał z rozgrywki uchwycony na konsoli PlayStation 5. Zapewne oprócz najnowszej produkcji od Guerrilla Games zobaczymy także inne gry. Nie doprecyzowano jednak, czego możemy się spodziewać.

State of Play odbędzie się 27 maja o godzinie 23:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie można obejrzeć za pomocą serwisów YouTube i Twitch.

  1. PlayStation Blog – główna strona
E3 2021