Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 kwietnia 2020, 18:03

Pojawiło się demo gry Rustler - „średniowiecznego GTA” z Polski

Na platformie Steam udostępniono Rustler: Prologue, czyli demo polskiej gry akcji określanej mianem „średniowiecznego GTA”.

Pojawiło się demo gry Rustler - „średniowiecznego GTA” z Polski - ilustracja #1
Rustler pozwoli nam wcielić się w średniowiecznego przestępcę.

W skrócie

  1. Od dzisiaj na Steamie można pobierać demo „średniowiecznego GTA” – Rustler.
  2. Według twórców tytuł jest czymś więcej niż demem – to niewielka produkcja, która pozwala zapoznać się z głównym bohaterem pełnej wersji.

Producent Jutsu Games oraz firma PlayWay udostępnili Rustler: Prologue, czyli demo gry akcji określanej mianem „średniowiecznego GTA”. Produkcję można bezpłatnie dodać do swojej biblioteki na Steamie. Tytuł na ten moment znajduje się we wczesnym dostępie i zawiera trzy misje fabularne oraz kilka pomniejszych minigier.

Według zapewnień twórców Rustler: Prologue to coś więcej niż zwykła wersja demonstracyjna. Produkcję powinno się traktować jako osobną, krótką grę, która ma przybliżyć nam sylwetkę głównego bohatera - łysego średniowiecznego przestępcy o imieniu Guy.

Rustler jest produkcją z widokiem w rzucie izometrycznym, która pod względem mechanik przypominać ma serię Grand Theft Auto. Podczas zabawy eksplorujemy otwarty świat, wykonujemy różnorodne misie i popełniamy kolejne przestępstwa – wszystko to osadzone w realiach średniowiecznych. Data premiery pełnej wersji tytułu pozostaje nieznana.

Warto wspomnieć, że to nie jedyna produkcja od PlayWay, którą możecie przetestować za darmo. Na początku ubiegłego miesiąca udostępniono demo city buildera Builders of Egypt.