Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 kwietnia 2020, 18:23

autor: Bebop

Just Cause 4 za darmo w Epic Games Store za tydzień

Od 16 kwietnia w Epic Games Store bezpłatnie udostępnione zostaną dwie kolejne gry. Tym razem będzie to niezależna produkcja Wheels of Aurelia oraz tytuł z wyższej półki, czyli Just Cause 4.

Just Cause 4 za darmo w Epic Games Store za tydzień - ilustracja #1
W przyszłym tygodniu Rico Rodriguez wyląduje w Epic Games Store.

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że Epic Games Store co tydzień udostępnia kolejne gry za darmo. Coraz częściej pojawiają się wśród nich tytuły, na których produkcje wydano miliony. Tak będzie również w przyszłym tygodniu. 16 kwietnia o godzinie 16:00 użytkownicy sklepu będą mogli dodać do biblioteki grę Just Cause 4, która wystąpi w duecie z Wheels of Aurelia.

Just Cause 4 to gra akcji z otwartym światem, która została stworzona przez Avalanche Studios. Głównym bohaterem jest agent specjalny Rico Rodriguez, walczący z reżimem w fikcyjnym państwie Solis w Ameryce Południowej. Fabuła jest jednak tylko pretekstem do siania zniszczenia za pomocą wszystkich dostępnych środków. Dodatkowym atutem Just Cause 4 są liczne środki transportu, wśród których znalazły się nie tylko klasyczne pojazdy, ale też buldożery, skutery wodne czy wingsuit. Natomiast Wheels of Aurelia to przygodowa produkcja z elementami zręcznościowymi. Akcja gry toczy się we Włoszech w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku i pozwala poznać losy Lelly, która odbywa podróż starożytną drogą Via Aurelia.

  1. Recenzja gry Just Cause 4 - zapraszamy do piaskownicy
  2. Epic Games Store – oficjalna strona internetowa

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.