Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 kwietnia 2020, 17:49

autor: Vergil

War Thunder z piechotą? Gameplaye z testów Enlisted

Po zakończeniu pierwszego etapu testów pre-alfa gry Enlisted do sieci trafiły materiały wideo prezentujące ją w akcji. Pozwalają one przyjrzeć się z bliska drugowojennej strzelance, której wydawcą jest firma Gaijin Entertainment, mająca w swoim portfolio popularne War Thunder.

W SKRÓCIE:
  1. w sieci zaroiło się od gameplayów ze strzelanki pod tytułem Enlisted;
  2. gracze mogą zobaczyć, jak prezentują się trzy mapy oraz dwa warianty rozgrywki;
  3. choć pierwszy etap testów wersji pre-alfa tej gry dobiegł końca, nadchodzą kolejne.

Zapowiedziana jeszcze w grudniu 2016 roku multiplayerowa strzelanka pod tytułem Enlisted wychodzi z cienia. Produkcja, której wydanie wzięła na siebie firma Gaijin Entertainment, mająca w swoim portfolio między innymi grę War Thunder, znajduje się obecnie w fazie testów wersji pre-alfa. Choć ich pierwszy etap dobiegł końca, w planach są kolejne; osoby chętne, by wziąć w nich udział, powinny udać się pod ten adres. Pozostałym muszą natomiast wystarczyć obszerne materiały wideo prezentujące ją w akcji, które czekają poniżej.

W ramach testów wersji pre-alfa gry Enlisted autorzy udostępnili dwa warianty rozgrywki, czyli Domination (z jedną mapą) oraz Invasion (z dwiema mapami). W pierwszym module gracze podzieleni na zespoły przejmują kontrolę nad punktami o znaczeniu strategicznym, natomiast w drugim zadaniem jednej drużyny jest zdobycie umocnień należących do przeciwników, którzy starają się ich bronić.

Warto jeszcze dodać, że po zakończeniu testów twórcy udostępnili infografikę podsumowującą ich wyniki. Jak się okazuje, Enlisted sprawdziło jak dotąd ponad 45,5 tysiąca graczy, którzy łącznie spędzili na wirtualnej wojnie 11 miesięcy (7961 godzin), zabijając w sumie ponad 5 milionów przeciwników. Więcej ciekawostek na ten temat czeka na Was na oficjalnej stronie internetowej gry.

War Thunder z piechotą? Gameplaye z testów Enlisted - ilustracja #1
Enlisted prezentuje realistyczny obraz II wojny światowej.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Enlisted
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Enlisted

Enlisted