Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2013, 21:22

autor: Adrian Werner

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (15-21 lipca 2013 r.)

W tym tygodniu zabrakło zapowiedzi wydawniczych. Sporo działo się natomiast w kwestii tanich serii gier, a rodzimy oddział firmy Ubisoft wypuścił tłumaczenie zwiastuna Assassin’s Creed IV: Black Flag tak złe, że przypomina wręcz parodię.

Twórcy Dying Light szukają modeli i modelek dla kilku postaci w grze.. - Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (15-21 lipca 2013 r.) - wiadomość - 2013-07-21
Twórcy Dying Light szukają modeli i modelek dla kilku postaci w grze..

Witajcie w kolejnym wydaniu naszego cyklu podsumowującego to, co wydarzyło się na polskim rynku w dobiegającym końca tygodniu. Ostatnie siedem dni było wyjątkowo spokojnych, co nie znaczy, że nie udało nam się zgromadzić kilku ciekawostek.

Tanie serie

Nowe gry w Biedronce

W przyszłym tygodniu w sklepach sieci Biedronka pojawi się kolejny zestaw tanich gier. Podzielone one zostaną na dwie kategorie cenowe:

Za 19,99 zł kupicie:

 1. LEGO: Batman
 2. LEGO: Harry Potter 1-4
 3. Scooby Doo: Pierwsze Strachy
 4. Scooby Doo: Nawiedzone Bagno
 5. Test Drive Unlimited 2
 6. Fallout: New Vegas

Natomiast ceną 79,99 zł opatrzone zostaną gry:

 1. LEGO Batman 2: DC Super Heroes
 2. LEGO: The Lord of the Rings
 3. Tomb Raider
 4. Metro Last Light
 5. The Elder Scrolls V: Skyrim

Ace Combat: Assault Horizon

Natomiast firma Cenega wzbogaciła swoją serię Premium Games o pecetową wersję gry Ace Combat: Assault Horizon. Produkcja sprzedawana jest w sugerowanej cenie detalicznej 69,99 zł. Tytuł dostępny jest wersji rozszerzonej, która oferuje 8 dodatkowych maszyn, 2 nowych map oraz 27 skórek i 9 ulepszeń umiejętności.

Pozostałe wieści

Pokaż swoją twarz w Dying Light

Studio Techland zorganizowało nietypową, ale wielce ciekawą akcję w celu znalezienia twarzy dla kilku z postaci, które wystąpią w grze Dying Light. Zespół szuka łącznie sześciu osób, w tym dwóch mężczyzn i czterech kobiet. Wybrane osoby zostaną zatrudnione jako modele i modelki, których wygląd posłuży do opracowania wirtualnych wersji postaci.

Przypomnijmy przy okazji, że Dying Light powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One, a premiera gry zapowiadana jest na przyszły rok.

Zwiastun Assassin’s Creed IV: Black Flag z polskimi napisami

Rodzimy oddział firmy Ubisoft wypuścił najnowszy zwiastun gry Assassin’s Creed IV: Black Flag w wersji z polskimi napisami. Tłumaczenie jest tak tragiczne, że sprawia wrażenie wręcz parodii i każdy, kto ma ochotę na szczery śmiech powinien obejrzeć ten filmik. Naszym faworytem jest nazwanie jednej z postaci „Edziem”.

Ciekawe linki

 1. Gry w pudełkach: najciekawsze oferty na weekend 20-21 lipca
 2. Tomb Raider wraca do łask graczy. Top Empik - Tydzień 28