Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2011, 13:34

autor: Kono

Pobierz demo gry Anno 2070

Na serwerach gry-online.pl pojawiła się wersja demonstracyjna gry Anno 2070. Umożliwia ona rozegranie dwóch pierwszych misji w kampanii dla jednego gracza. Demo zajmuje 1 GB i jest dostępne jedynie w angielskiej wersji językowej.

Jeśli macie ochotę na produkcję strategiczną osadzoną w futurystycznych klimatach, to mamy dla Was coś bardzo interesującego. Pojawiło się demo gry Anno 2070 i możecie je już teraz ściągnąć z serwerów gry-online.pl. Wersja testowa oferuje dwie pierwsze misje, a także pozwala sprawdzić nową oprawę graficzną wykorzystującą dobrodziejstwa bibliotek Direct X 11. Demo „waży” około 1 GB i jest dostępne w angielskiej wersji językowej.

Pobierz demo gry Anno 2070  - ilustracja #1

Anno 2070 jest piątą odsłoną jednej z najpopularniejszych serii gier strategicznych. Tym razem jesteśmy przenoszeni w przyszłości, gdzie przyjdzie nam poprowadzić naszych podopiecznych do zwycięstwa. W pełnej wersji gry dostępne będą trzy różnorodne frakcje: Tycoons, Echoes oraz Tech. Każda z nich preferuje nieco inny model rozwoju.

Tytuł Anno 2070 tworzony jest wyłącznie z myślą o pecetach, a jego premiera ma nastąpić pod koniec bieżącego roku. Dystrybutorem gry w naszym kraju jest firma Ubisoft Polska.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Anno 2070

Anno 2070