Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2019, 14:43

autor: Grzechu

[Plotka] Ubisoft Pass Premium to nowy abonament na gry w Ubisoft Store?

Pojawienie się tajemniczego produktu w sklepie firmy Ubisoft może zwiastować nadejście usługi konkurencyjnej dla Origin Access. Jest szansa na to, że biblioteka gier z Uplay stanie się dostępna w atrakcyjnym cenowo abonamencie.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Ubisoft coś planuje... być może. - [Plotka] Ubisoft Pass Premium to nowy abonament na gry w Ubisoft Store? - wiadomość - 2019-05-27
Ubisoft coś planuje... być może.

Użytkownicy oficjalnego sklepu firmy Ubisoft dostrzegli dziś rano, że pojawiła się w nim karta nowego produktu: Ubisoft Pass Premium. Pozycja ta zniknęła już ze sklepu, nie zawierała też żadnych opisów, ale jej nazwa z pewnością nawiązuje do konkurencyjnych usług, jak choćby Origin Access od Electronic Arts. Może to wskazywać, że Francuzi planują uruchomienie własnego abonamentu na gry.

Nadchodzi nowy abonament na gry? Źródło: techraptor.net. - [Plotka] Ubisoft Pass Premium to nowy abonament na gry w Ubisoft Store? - wiadomość - 2019-05-27
Nadchodzi nowy abonament na gry? Źródło: techraptor.net.

Ponieważ abonamenty cyfrowe na gry stają się coraz popularniejsze, najnowsza plotka o tajemniczej usłudze firmy Ubisoft jest całkiem prawdopodobna. Być może wydawca wprowadzi do sprzedaży usługę podobną do abonamentu Origin Access, który pozwala za nieduże pieniądze ograć tytuły z szerokiego katalogu gier Electronic Arts. Nie brakuje osób wykupujących dostęp do produkcji EA w wersji Basic (14,99 zł miesięczne) lub Premium (59,99 zł miesięczne), więc dlaczego nie miałoby to się udać w przypadku Ubisoftu?

Warto zauważyć, że francuski wydawca ma co zaproponować graczom. Filarem jego zarobków są w końcu wszystkie części Assassin’s Creed, serie The Division, Far Cry, Rainbow Six i Ghost Recon. Przy odpowiedniej cenie Francuzi mogliby przedłużyć żywotność dawnych gier i jeszcze na tym zarobić. Do informacji trzeba jednak podejść z dużym dystansem i poczekać na oficjalne potwierdzenie ze strony Ubisoft – które być może usłyszymy już niedługo, podczas targów E3.