Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 7 maja 2014, 17:05

PlayStation Polska świętuje osiemnastkę magazynu CD-Action

Strefa PlayStation zapewni gościom wiele atrakcji i konkursów z nagrodami.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Z okazji 18-tych urodzin magazynu CD-Action Sony Computer Entertainment Polska zaprasza wszystkich graczy do wspólnego świętowania. Wielka impreza odbędzie się w najbliższy weekend 10-11 maja w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Każdy, kto pojawi się na miejscu będzie miał możliwość odwiedzenia otwartej strefy PlayStation. W strefie PlayStation można będzie zagrać w następujące tytuły:

  1. na PlayStation 3: Minecraft, The Last of Us, Beyond: Dwie Dusze, Gran Turismo 6, Lego Hobbit, 2014 FIFA World Cup Brazil
  2. oraz na PlayStation 4: Killzone: Shadowfall, Infamous: Second Son, Helldivers, Playroom, FIFA 14, Need For Speed Rivals, Battlefield 4, Assassin’s Creed IV: Black Flag, Lego Hobbit, Tomb Raider, Murdered: Śledztwo zza grobu, Metal Gear Solid: Ground Zeroes, Call of Duty Ghosts.

Po raz pierwszy w Polsce będzie można zagrać przedpremierowo w nieprezentowany jeszcze kod gry Helldivers na PS4. Wszyscy obecni będą mieli szansę dołączyć do elitarnych Helldivers, ostatniej linii obrony ludzkości i walczyć z bezwzględną rasą obcych w strzelance typu top-down okraszonej satyrycznym poczuciem humoru. Gra zaprezentowana zostanie przez producenta gry ze SCE London Studio. Kolejną udostępnioną przedpremierowo grą na PS4 będzie Murdered: Śledztwo zza grobu. Murdered: Śledztwo zza grobu postawi przed graczami prawdziwe wyzwanie – będą oni musieli rozwikłać zagadkę własnej śmierci. Premiera gry już 6 czerwca.

PlayStation Polska świętuje osiemnastkę magazynu CD-Action - ilustracja #1

Strefa PlayStation zapewni gościom wiele atrakcji i konkursów z nagrodami. Strefę PlayStation odwiedzą także znani Youtuberzy: w sobotę o godz. 11:00 Dorian „Dorczenzo” Loewe z Arhn.eu zaprosi do wspólnych rozgrywek w grze Lego Hobbit, a o godz. 15:00 Rock zaprezentuje jak działa SHAREfactory. W sobotę przeprowadzony zostanie także konkurs FIFA 14 (rozgrywki eliminacyjne będą trwały w strefie PlayStation od rana), od godz. 13:00 kibicować najlepszym będą piłkarze Śląska Wrocław, zaproszeni przez EA Polska. Finał konkursu zostanie rozegrany na scenie głównej imprezy przy udziale jednego z piłkarzy. W niedzielę od godz. 12:00 fani Minecrafta będą mieli okazję zmierzyć się w tej grze wraz z Dorianem ‘Dorczenzo’ Loewe i Arkadiuszem "Dark Archonem" Kamińskim z Arhn.eu.

Zapraszamy do Strefy PlayStation w godzinach 10:00 - 18:00 w sobotę i 10:00 – 16:00 w niedzielę. Wstęp bezpłatny.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.