Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 stycznia 2020, 18:15

autor: Ender

PlayStation Plus na styczeń: Uncharted: The Nathan Drake Collection i Goat Simulator

Sony ogłosiło tytuły, które w styczniu trafią do abonentów PlayStation Plus. Posiadacze konsoli PlayStation 4 otrzymają możliwość pobrania kompilacji Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a, a także gry Goat Simulator.

Poznaliśmy tytuły dwóch produkcji, które subskrybenci PlayStation Plus będą mogli w styczniu dodać do swojej wirtualnej biblioteki gier na PlayStation 4. Pierwszą z nich jest wydana w 2015 roku kompilacja Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a, a więc zestaw trzech pierwszych części serii Uncharted, które pierwotnie ukazały na PlayStation 3. Wszystkie gry dostępne są w zremasterowanej wersji oferującej poprawioną oprawę graficzną, a także drobne zmiany w rozgrywce.

Drugą listopadową produkcją jest humorystyczna sandboksowa gra zręcznościowa Goat Simulator, która swoje pięć minut sławy przeżywała w... 2014 roku. Gracze kontrolują tytułową kozę, starając się wykonać jak najwięcej nagradzanych przez twórców idiotycznych trików i wyzwań, których efekty sieją spustoszenie na niewielkich rozmiarów mapie przedstawiającej spokojne miasteczko.

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

  1. Oficjalna strona PlayStation Plus

Styczniowa oferta PlayStation Plus:

  1. Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a (PS4)
  2. Goat Simulator (PS4)

Gry pobierzemy za darmo od 6 stycznia.

Gry, które w styczniu zostaną wycofane z usługi PlayStation Plus:

  1. Titanfall 2 (PS4)
  2. Monster Energy Supercross: The Official Videogame (PS4)

Na koniec przypomnijmy, że w lutym ubiegłego roku po raz ostatni do naszej wirtualnej biblioteki mogliśmy dodać produkcje na konsole PlayStation Vita i PlayStation 3. Od marca subskrybenci otrzymują tylko dwie gry na PlayStation 4. Na razie Sony nie planuje wprowadzać żadnych kolejnych zmian do formuły PlayStation Plus.