Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 27 listopada 2014, 18:18

PlayStation ogłasza premierę gry SingStar Kraina Lodu

Wyjątkowa edycja związana z popularnym filmem animowanym Disneya dostępna na PlayStation®4 i PlayStation®3.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firma Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) ogłosiła dzisiaj premierę wyjątkowej edycji SingStar™ Kraina Lodu, wydanej na płytach i przeznaczonej na systemy PlayStation®4 (PS4) i PlayStation®3 (PS3). Gra pojawi się w polskich sklepach

5 grudnia i będzie nawiązywać do bijącego rekordy popularności filmu Disneya Kraina lodu. Jest to najbardziej dochodowa animacja wszech czasów, która zajmuje piąte miejsce pod względem przychodów w historii kina! Jej fani będą mieli szansę zaśpiewać wszystkie swoje ulubione piosenki, w tym:

Demi Lovato

Let It Go

Obsada filmu

Serca lód

Anna

Ulepimy dziś bałwana?

Anna & Elsa

Pierwszy raz jak sięga pamięć

Anna & Hans

Miłość stanęła w drzwiach

Elsa [Frozen]

Mam tę moc

Kristoff

Człowiek zwierzęciu jest wilkiem

Olaf

Lód w lecie

Anna & Elsa

Pierwszy raz jak sięga pamięć (Repryza)

Trolle

Nietentego

Ścieżka dźwiękowa z Krainy Lodu to jak dotąd najlepiej sprzedający się album 2014 roku – na całym świecie rozeszło się już 3,5 milionów egzemplarzy˛, a utwór Let it Go został wyświetlony w serwisie YouTube ponad 370 milionów razył. SingStar™ jest zaś serią karaoke, która cieszy się wyjątkową popularnością – w ostatnich 10 latach sprzedano łącznie przeszło 26 milionów egzemplarzy gry i pobrano 25 milionów utworów. Do dostępnych w niej płyt należy m.in. album Adele 21 oraz Parachutes zespołu Coldplay. Dołączenie Anny i Elsy, bohaterek uwielbianego przez widzów filmu animowanego, do najpopularniejszej gry karaoke na świecie było tylko kwestią czasu.

PlayStation ogłasza premierę gry SingStar Kraina Lodu - ilustracja #1

Darmowa aplikacja pomocnicza wprowadzona wraz z nową odsłoną SingStar™, która pojawiła się w Polsce w listopadzie, jest kompatybilna również z SingStar™ Kraina Lodu. Dzięki temu każdy będzie mógł błyskawicznie zamienić swoje urządzenie z systemem Android lub iOS w mikrofon. Co za tym idzie, liczba przyjaciół lub członków rodziny, którzy będą mieli okazję dołączyć do gry, będzie nieograniczona. Co więcej, aplikacja umożliwia użytkownikom zarządzanie listami odtwarzania i dodawanie do kolejki ulubionych utworów, dzięki czemu impreza będzie mogła trwać bez przerwy. Zarówno pobranie aplikacji, jak i jej używanie, jest całkowicie darmowe, więc można z niej korzystać na dowolnej liczbie telefonów i nie martwić się o ukryte koszty.

Gra SingStar™ Kraina Lodu bgędzie dostępna już od 5 grudnia.