Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2022, 17:01

Fabularny trailer Plague Tale: Requiem zapowiada potężny ładunek emocji

W sieci pojawił się fabularny trailer A Plague Tale: Requiem. Wynika z niego, że produkcja będzie niosła ze sobą potężny ładunek emocjonalny.

Źrodło fot. Steam
i

Uwaga! Wiadomość zawiera potencjalne spoilery, zwłaszcza dla osób, które nie ukończyły A Plague Tale: Innocence.

W przyszłym miesiącu do sprzedaży wejdzie A Plague Tale: Requiem. W związku z tym twórcy przygotowali dla nas kolejny trailer prezentujący, co zobaczymy w tytule. Tym razem skupiono się na fabule gry. Ze zwiastuna wynika, że historia będzie niosła ze sobą bardzo duży ładunek emocjonalny.

Trailer pokazuje, że będziemy świadkami przygody, w której istotną rolę odegrają relacje między bohaterami. Zaraza, szczury i konflikty zbrojne nadal pustoszą XIV-wieczną Francję. Amicia ponownie będzie musiała pomóc swojemu bratu Hugonowi. Okazuje się bowiem, że ma on związek z rozprzestrzeniającą się chorobą. Ratunkiem dla chłopca ma być tajemnicza wyspa.

Oczywiście na materiale nie zabrakło również efektowych scen z udziałem hord szczurów. Siła tych zwierząt jest na tyle ogromna, że nie tylko pożerają wszystkich napotkanych ludzi, ale również burzą kamienne budowle.

A Plague Tale: Requiem to bezpośrednia kontynuacja ciepło przyjętej przygodowej gry akcji A Plague Tale: Innocence z 2019 roku. Za jej opracowanie odpowiada Asobo Studio, a wydaniem zajęło się Focus Entertainment. Produkcja zadebiutuje 18 października na PC oraz konsolach Xbox Series X/S, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Od dnia premiery będzie również dostępna w ramach abonamentu Game Pass.

  1. Średni budżet, wysoka jakość. Grałem w A Plague Tale: Requiem i jestem zachwycony

Tutaj kupisz PC Game Pass

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej

E3 2021