Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 lipca 2014, 12:28

autor: Góral

Piłkarska Ruletka GRY-OnLine.pl zakończona. Poznaj najlepiej typujące osoby

W minioną niedzielę zakończyły się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014. W związku z tym końca dobiegła również Piłkarska Ruletka GRY-OnLine.pl, więc przyszedł czas na jej podsumowanie i wyłonienie najlepiej typujących osób oraz tych, które powalczą o nagrody.

Piłkarska Ruletka 2014 dobiegła końca. - Piłkarska Ruletka GRY-OnLine.pl zakończona. Poznaj najlepiej typujące osoby - wiadomość - 2014-07-15
Piłkarska Ruletka 2014 dobiegła końca.

Ponad miesiąc temu wystartowaliśmy z Piłkarską Ruletką GRY-OnLine.pl. Turniej rozgrywany na brazylijskich stadionach dobiegł końca, więc nadszedł czas na wyłonienie dziesięciu 10 najlepiej typujących osób. Są to:

 • CARLOSSSq – 76 punktów,
 • tomciak89 – 75 punktów,
 • sebalek80 – 75 punktów (nie bierze udziału w walce o nagrody),
 • BialyLBJ – 75 punktów,
 • AdmiralTorpeda – 74 punkty,
 • misiek4428 – 74 punkty,
 • Piguain – 74 punkty,
 • balbinator12 – 74 punkty (nie bierze udziału w walce o nagrody),
 • deric – 73 punkty,
 • raficda – 73 punkty.

Niestety balbinator12 oraz sebalek80 nie spełnili punktu 10.g regulaminu konkursu. W związku z tym użytkownicy ci nie biorą udziału w walce o nagrody, a na ich miejsce wchodzą dwie kolejne osoby – Dudson (73 punkty) oraz KendzioPL (73 punkty). Dziś wszystkim 10 osobom wyślemy na maila pytanie konkursowe i poczekamy 7 dni na odpowiedzi (liczymy, że wszystkie będą prawidłowe). Nagrody - komputer MSI Nightblade 001BEU-BSX oraz 10 zestawów zawierających koszulkę piłkarską z pseudonimem nagrodzonej osoby i roczne abonamenty dostępowe Premium VIP w serwisie gry-online.pl - zostaną przydzielone w kolejności zajmowanych przez nie miejsc w rankingu. Zwycięzcom typowania serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie.

Główna nagroda Piłkarskiej Ruletki. - Piłkarska Ruletka GRY-OnLine.pl zakończona. Poznaj najlepiej typujące osoby - wiadomość - 2014-07-15
Główna nagroda Piłkarskiej Ruletki.

Przy okazji pragniemy podzielić się kilkoma statystykami z Waszego typowania. Większość z Was oddała głosy w fazie grupowej od razu, jeszcze przed rozpoczęciem turnieju, co tłumaczy dlaczego w późniejszych meczach tak mało wiary mieliście w Kostarykę. Zmieniło się to dopiero w fazie pucharowej.

Nie byliście zwolennikami remisów - tylko 14% wszystkich głosów w fazie grupowej dotyczyło nierozstrzygniętych pojedynków. Najbardziej przestrzelone typowanie padło w meczu Niemców z Ghaną. Remis obstawiło tylko 1% graczy. Za to na zwycięstwo naszych zachodnich sąsiadów postawiło aż 98% uczestników zabawy. Najlepiej wytypowaliście wynik spotkania Argentyny z Iranem - zwycięstwo albicelestes obstawiło aż 98% osób.

Bardzo długo wierzyliście w miażdżącą przewagę Brazylii, zwłaszcza w fazie grupowej. Zwycięstwo canarinhos w każdym z tych spotkań obstawiało ponad 95% osób. Wasze podejście zmieniło się dopiero w meczu Brazylii z Kolumbią, kiedy ta pierwsza drużyna zdobyła „tylko” 57% głosów. Według Was faworytem półfinału z Niemcami Brazylia już zdecydowanie nie była (31% głosów). Mocno wierzyliście też w Hiszpanię. W kolejnych meczach na Mistrzów Świata oddano 72% głosów (z Holandią), 88% (z Chile) i 85% (z Australią). Hiszpanie wygrali tylko to ostatnie spotkanie.

Spośród drużyn, które awansowały do drugiej rundy, najmniej wiary pokładaliście w Kostarykę. Zaledwie garstka osób głosowała na ten zespół w fazie grupowej. Tymczasem zespół ten wygrał dwa swoje mecze, jeden zremisował i doszedł aż do ćwierćfinału turnieju, w którym dopiero w rzutach karnych uległ Holandii.

W fazie pucharowej tylko raz zdarzyło się, że większość uczestników zabawy nie postawiła na zespół, który faktycznie mecz wygrał. Mowa tu o Argentynie w spotkaniu z Holandią.

Na koniec mamy jeszcze kilka „suchych” danych:

 • średnia głosów oddana przez jednego użytkownika – 41,
 • stosunek głosów w meczu otwarcia (Brazylia – Chorwacja): 93% - 7%,
 • stosunek głosów w pierwszym półfinale (Brazylia – Niemcy): 31% - 69%,
 • stosunek głosów w drugim półfinale (Holandia – Argentyna): 67% - 33%,
 • stosunek głosów w meczu o trzecie miejsce (Brazylia – Holandia): 32% - 68%,
 • stosunek głosów w wielkim finale (Niemcy - Argentyna): 76% - 24%.