Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2012, 10:41

autor: Aver

Pierwszy zwiastun z gameplayem z gry Angry Birds Star Wars

Studio Rovio Entertainment zaprezentowało pierwszy zwiastun z fragmentemi gameplaya z gry Angry Birds Star Wars. Jego bohaterami są Luke i Leia, przedstawieni w konwencji „wściekłych ptaków”. Tytuł ukaże się na platformach mobilnych Android i iOS oraz na pecetach 8 listopada.

Luke i Leia w Angry Birds Star Wars - 2012-10-30
Luke i Leia w Angry Birds Star Wars

ANGRY BIRDS STAR WARS

  • Data premiery: 8 listopada 2012;
  • Producent: Rovio Entertainment;
  • Platformy: Android, iOS, PC.

Studio Rovio Entertainment zaprezentowało pierwszy zwiastun gry Angry Birds Star Wars, na którym możemy zobaczyć fragmenty z rozgrywki w tytuł oparty na licencji uniwersum stworzonego przez George’a Lucasa.

Po scenach z wymachującym mieczem świetlnym Luke’m i troszkę znudzoną Leią dane nam jest obejrzeć ujęcia z dwóch poziomów, rozgrywających się w sceneriach planet Tatooine i Hoth. Na uwagę zasługuje ciekawe połączenie rozgrywki z poprzednich odsłon Angry Birds z elementami znanymi z uniwersum Gwiezdnych Wojen (np. maszyny kroczącej AT-AT czy też miecza świetlnego).

Fragment komiksu promującego grę Angry Birds Star Wars - 2012-10-30
Fragment komiksu promującego grę Angry Birds Star Wars

Angry Birds Star Wars ukażą się na systemy mobilne Android i iOS oraz na pecety 8 listopada, w nieco ponad miesiąc od oficjalnej zapowiedzi. Zważywszy na licencję, z jakiej korzysta, tytuł ma duże szanse stać się najpopularniejszą produkcją Finów z Espoo, bijąc na głowę pierwsze wyniki osiągnięte przez Bad Piggies. No chyba że ich następna gra będzie wykorzystywać konwencję postapokalipsy i zombie…