Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2019, 20:10

autor: Entelarmer

Pierwszy gameplay z NiOh 2. Wkrótce rozpoczną się zamknięte alfa-testy

Twórcy NiOh 2 opublikowali pierwszy gameplay z nadchodzącej produkcji. Materiał zapowiada też zamknięte testy alfa, które rozpoczną się w najbliższy piątek.

Team Ninja pochwalił się pierwszym gameplayem NiOh 2. - Pierwszy gameplay z NiOh 2. Wkrótce rozpoczną się zamknięte alfa-testy - wiadomość - 2019-05-23
Team Ninja pochwalił się pierwszym gameplayem NiOh 2.

Po niemal roku od zapowiedzi NiOh 2 doczekaliśmy się pierwszej prezentacji gry. Firma Sony udostępniła krótkie nagranie pokazujące fragmenty rozgrywki oraz zapowiadające zamkniętą alfę produkcji. Testy mają rozpocząć się w najbliższy piątek na konsoli PlayStation 4 i potrwają do 2 czerwca. Jak podano na Twitterze, dostęp do nich otrzymają „niektórzy użytkownicy PS4” i raczej nie jest planowane powiększenie grupy testujących, aczkolwiek zasugerowano, że może się to zmienić w przyszłości. Nie podano też, czy możemy liczyć na pecetowe wydanie drugiego NiOh, za czym przemawiałoby ukazanie się na Steamie poprzedniej odsłony. Sam materiał skupia się na zaprezentowaniu walki oraz – zgodnie z tradycją gier soulslike – rozmaitych sposobów, w jaki wrogowie mogą pokiereszować bohatera. Filmik możecie obejrzeć poniżej.