Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 grudnia 2015, 12:30

autor: Góral

Pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu Assassin's Creed

Po nieoficjalnych zdjęciach z planu nadszedł czas na pierwszą oficjalną fotkę z filmu Assassin's Creed, na której widnieje Michael Fassbender w roli asasyna Calluma Lyncha. Ponadto okazało się, że aktor zaczął grać w hitową serię Ubisoftu dopiero po otrzymaniu propozycji wystąpienia w obrazie kinowym.

Michael Fassbender w roli asasyna Calluma Lyncha / Źródło: Entertainment Weekly.
Michael Fassbender w roli asasyna Calluma Lyncha / Źródło: Entertainment Weekly.

Całkiem niedawno pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu filmu Assassin's Creed, a dziś możemy zaprezentować premierową oficjalną fotkę Michaela Fassbendera w roli asasyna Calluma Lyncha. Korzystając z symulacji komputerowej przeniesie się on do XV-wiecznej Hiszpanii i wcieli w swojego przodka Aguilara, walczącego oczywiście z Templariuszami. Powyższe zdjęcie zostało opublikowane w serwisie Entertainment Weekly, gdzie zamieszczono także krótką rozmowę z aktorem. Wyszło z niej na jaw, że nie grał on w żadną odsłonę popularnego cyklu Ubisoftu, dopóki nie dostał propozycji pracy. Od tego momentu odtwórca głównej roli musiał zaznajomić się z Assassin's Creed, by poznać odgrywaną przez siebie postać, niemniej Michael Fassbender fanem serii nie jest. Nie oznacza to jednak, że film okaże się klapą, gdyż aktor zdaje sobie sprawę, że:

„Fani są specyficznymi pasjonatami i oczekują dokładności i historycznych szczegółów (…) Ciężko pracujemy, by stworzyć coś wyjątkowego.”

Czas pokaże, co z tego wszystkiego wyjdzie. Przypominam, że premiera filmu jest zaplanowana na 21 grudnia 2016 roku, a oprócz Fassbendera na ekranie zobaczymy także Marion Cotillard (Niczego nie żałuję - Edith Piaf), Ariane Labed (Alpy), Jeremy’ego Ironsa (Dom dusz, Eragon) oraz Brendana Gleesona (Braveheart).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.