Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 grudnia 2015, 12:30

autor: Góral

Pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu Assassin's Creed

Po nieoficjalnych zdjęciach z planu nadszedł czas na pierwszą oficjalną fotkę z filmu Assassin's Creed, na której widnieje Michael Fassbender w roli asasyna Calluma Lyncha. Ponadto okazało się, że aktor zaczął grać w hitową serię Ubisoftu dopiero po otrzymaniu propozycji wystąpienia w obrazie kinowym.

Michael Fassbender w roli asasyna Calluma Lyncha / Źródło: Entertainment Weekly.
Michael Fassbender w roli asasyna Calluma Lyncha / Źródło: Entertainment Weekly.

Całkiem niedawno pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu filmu Assassin's Creed, a dziś możemy zaprezentować premierową oficjalną fotkę Michaela Fassbendera w roli asasyna Calluma Lyncha. Korzystając z symulacji komputerowej przeniesie się on do XV-wiecznej Hiszpanii i wcieli w swojego przodka Aguilara, walczącego oczywiście z Templariuszami. Powyższe zdjęcie zostało opublikowane w serwisie Entertainment Weekly, gdzie zamieszczono także krótką rozmowę z aktorem. Wyszło z niej na jaw, że nie grał on w żadną odsłonę popularnego cyklu Ubisoftu, dopóki nie dostał propozycji pracy. Od tego momentu odtwórca głównej roli musiał zaznajomić się z Assassin's Creed, by poznać odgrywaną przez siebie postać, niemniej Michael Fassbender fanem serii nie jest. Nie oznacza to jednak, że film okaże się klapą, gdyż aktor zdaje sobie sprawę, że:

„Fani są specyficznymi pasjonatami i oczekują dokładności i historycznych szczegółów (…) Ciężko pracujemy, by stworzyć coś wyjątkowego.”

Czas pokaże, co z tego wszystkiego wyjdzie. Przypominam, że premiera filmu jest zaplanowana na 21 grudnia 2016 roku, a oprócz Fassbendera na ekranie zobaczymy także Marion Cotillard (Niczego nie żałuję - Edith Piaf), Ariane Labed (Alpy), Jeremy’ego Ironsa (Dom dusz, Eragon) oraz Brendana Gleesona (Braveheart).