Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 maja 2020, 17:34

autor: Froozyy

Pięć nowych darmowych światów dla Minecraft RTX

Nvidia udostępniła dzisiaj kolejne światy, które można przetestować w wersji Minecrafta obsługującej ray tracing. Każdy z nich został stworzony przez znanych twórców ze społeczności gry i można je pobrać zupełnie za darmo.

Pięć nowych darmowych światów dla Minecraft RTX - ilustracja #1
Nowe światy dostępne za darmo dla graczy Minecrafta RTX.

Niecały miesiąc temu rozpoczęła się zamknięta beta Minecrafta RTX, czyli wersji popularnej sandboksowej gry ze wsparciem dla ray tracingu. Natomiast dzisiaj firma Nvidia udostępniła za darmo uczestnikom testów pięć kolejnych map z efektami RTX, dzięki którym można przetestować zaimplementowane globalne oświetlenie na własną rękę i jednocześnie przeżyć ciekawe przygody w Minecrafcie. Wszystkie światy zostały zaprojektowane przez znanych twórców ze społeczności gry i można je pobrać z Rynku Minecrafta.

Do dyspozycji zostały oddane mapy oferujące różne formy zabawy, m.in. Hilltop Lifestyle, Egg Hunt czy też Medieval. Dzięki nim gracze mogą przeżyć przygody w średniowiecznej lub inspirowanej Włochami wiosce, wziąć udział w poszukiwaniu ukrytych jaj w tajemniczej jaskini lub odkryć sekrety podziemnego królestwa. Światy zostały stworzone z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu elementów ray tracingu.

Hilltop Lifestyle RTX

Pięć nowych darmowych światów dla Minecraft RTX - ilustracja #2
Hilltop Lifestyle RTX.

Egg Hunt RTX

Pięć nowych darmowych światów dla Minecraft RTX - ilustracja #3
Egg Hunt RTX.

Medieval RTX

Pięć nowych darmowych światów dla Minecraft RTX - ilustracja #4
Medieval RTX.

The Dark Village RTX

Pięć nowych darmowych światów dla Minecraft RTX - ilustracja #5
The Dark Village RTX.

The Observer RTX

Pięć nowych darmowych światów dla Minecraft RTX - ilustracja #6
The Observer RTX.

Przypomnijmy, że aby móc bawić się w Minecrafcie RTX, należy posiadać kartę graficzną GeForce z rodziny RTX oraz pobrać najnowsze sterowniki ze wsparciem technologii DLSS 2.0. Możecie to zrobić pod tym adresem.