Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2013, 19:25

autor: qjin

Piąty dzień letniej wyprzedaży na Steamie – m.in. Dishonored, Max Payne 3, Reus, Wargame

Firma Valve przygotowała kolejną porcję promocji w sklepie cyfrowej dystrybucji Steam. Tym razem obniżka objęła takie tytuły, jak serie Max Payne czy Dawn of War oraz świeże marki, w tym Reusa i Dishonored.

Max Payne, Dishonored czy seria Dawn of War - każdy powinien znaleźć coś miłego - Piąty dzień letniej wyprzedaży na Steamie – m.in. Dishonored, Max Payne 3, Reus, Wargame - wiadomość - 2013-07-15
Max Payne, Dishonored czy seria Dawn of War - każdy powinien znaleźć coś miłego

Do tej pory przeceniono w ramach błyskawicznych okazji i propozycji dnia przeszło kilkadziesiąt pozycji, pomimo że letnia wyprzedaż w sklepie cyfrowej dystrybucji Steam nie dotarła jeszcze do półmetku. W piątym dniu, po godz. 19:00, tradycyjnie przygotowano nowe oferty z ceną obniżoną nawet o 75%. Wśród gier objętych promocją znajdziemy m.in. serie Max Payne i W40K: Dawn of War, Wargame oraz nowe marki w postaci Reusa czy Dishonored. W dzisiejszym rzucie nie brakuje tytułów dla miłośników strategii oraz strzelanin.

W dzisiejszych ofertach błyskawicznych propozycja dla fanów BioShocka i Gwiezdnych wojen - Piąty dzień letniej wyprzedaży na Steamie – m.in. Dishonored, Max Payne 3, Reus, Wargame - wiadomość - 2013-07-15
W dzisiejszych ofertach błyskawicznych propozycja dla fanów BioShocka i Gwiezdnych wojen

Zainteresowanych dzisiejszą ofertą głównych obniżek na platformie Steam zapraszamy do zapoznania się z poniższej listą.

Oferty dnia (ważne do środy do godz. 19:00)

Standardowo oferty dnia ważne są przez 48 godzin – nie musicie więc koniecznie spieszyć się z zakupem, bo niżej przedstawione gry, mimo że znikną z czołowego miejsca na stronie głównej sklepu Steam, będą jeszcze aktualne do środy wieczorem.

Błyskawiczne oferty (ważne do jutra do godz. 3:00)

Nowym zestawem gier w ramach tej przeceny powinni zainteresować się przede wszystkim amatorzy cRPG-ów i Gwiezdnych wojen oraz gracze, którzy oczekują od gier rewelacyjnego klimatu.

Wybierz następną przecenę (wybór społeczności)

Jak co dzień, gracze mogą decydować o wyborze tytułów w ramach specjalnej, społecznościowej akcji. Aktualnie zdecydowano się na Natural Selection 2, intrygującą strzelaninę sieciową w klimacie rodem z Obcego. Następnym razem pojawi się któraś z poniższych gier:

Aktualny wybór społeczności (oferta ważna do jutra do godz. 3:00):

Na zakończenie przypominamy, że nadal ważna jest oferta z czwartego dnia wakacyjnej promocji. Gry, których listę znajdziecie w opublikowanym przez nas dzisiaj newsie, będą dostępne w niższej cenie jeszcze przez niespełna 24 godziny. Po pełną ofertę sklepu cyfrowej dystrybucji firmy Valve odsyłamy Was pod niniejszy adres: