Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Wargaming.net Press Release" 23 czerwca 2016, 16:50

Piąta faza wczesnego dostępu do Master of Orion

Głos społeczności rozwija powrót legendarnej strategii 4X.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Master of Orion wkracza właśnie w piątą fazę wczesnego dostępu. Zmiany obejmują przede wszystkim sztuczną inteligencję, balans rozgrywki i interfejs użytkownika czyli elementy najczęściej raportowane przez społeczność.

Głównym celem piątej fazy wczesnego dostępy jest udoskonalanie balansu rozgrywki, jej płynności i prawidłowego rytmu od początku do końca. Te zmiany sprawią, że podejmowane decyzje przez gracza zyskują na jeszcze większym znaczeniu, będą miały długodystansowe konsekwencje dla historii swojego imperium i całej galaktyki. Sercem zmian jest przebudowany system umiejętności i cech, ulepszone zasoby planet i mechanika rozwoju inspirowana rozwiązaniami z Master of Orion II (wliczając w to umiejętności kreatywne i niekreatywne), co sprawia, że każda z ras jeszcze bardziej zyskuje na swojej unikatowości. Planety różnią się od siebie jeszcze bardziej – ich typ mocniej wpływa na wzrost populacji, dodano wiele ścieżek ich rozwoju, dzięki czemu trzeba lepiej planować, aby osiągać maksimum korzyści. Nowy typ galaktyki sprawia, że eksploracja kosmosu będzie ciekawsza.

Wszyscy, którzy dopiero planują swoją przygodę z Master of Orion mają teraz ku temu idealną okazję. Edycja kolekcjonerska Master of Orion uczestniczy w letnich promocjach Steam i GoG.com – przez najbliższe dwa tygodnie regularna cena jest obniżona aż o 30%! Edycja kolekcjonerska Master of Orion pozwala od razu przystąpić do wczesnego dostępu. Wybierz rasę, prześlij swoje uwagi i pomóż WG Labs w powrocie legendarnej strategii 4X – Master of Orion: Conquer the Stars!