Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 października 2022, 07:14

autor: Adrian Werner

Persona 3 na PC z datą premiery; Persona 5 już w tym miesiącu

Poznaliśmy datę premiery gry Persona 3 Portable na Steamie oraz Xboxie One, PlayStation 4, Nintendo Switchu i Xboxach Series X/S. Persona 4 Golden również trafi na konsole w tym samym czasie.

Źródło fot. SEGA
i

Dowiedzieliśmy się wreszcie, kiedy trzecia i czwarta odsłona cyklu Persona trafią na nowe platformy sprzętowe.

  1. Persona 3 Portable trafi na PC oraz konsole Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch i Xbox Series X/S 19 stycznia 2023 roku. Wydanie pecetowe będzie sprzedawane na Steamie.
  2. Tego samego dnia na konsolach XOne, PS4, Switch i XSX/S wyjdzie również Persona 4 Golden. Wydanie PC tej produkcji ukazało się w 2020 roku.
  3. 19 stycznia 2023 roku zarówno Persona 3 Portable, jak i Persona 4 Golden zostaną także dodane do oferty abonamentowej usługi Game Pass, ale tylko na konsolach Xbox.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Warto dodać, że to nie jedyne rychłe premiery gier z tej serii na nowych platformach. 21 października tego roku na PC oraz konsolach Xbox One, PlayStation 5, Nintendo Switch i Xbox Series X/S ukaże się Persona 5 Royal. Ta produkcja również dostępna będzie w Xbox Game Passie.

Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy fani marki Shin Megami Tensei nie mają powodów do narzekań. W zeszłym roku ukazało się Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster, czyli odświeżona wersja kultowego jRPG-a. Z kolei w tym roku na PC, PS4 i Switcha trafiła konwersja bijatyki Persona 4: Arena Ultimax, a w sierpniu odbyła się premiera wyczekiwanego Soul Hackers 2.

  1. Oficjalna strona serii Persona

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.